Registruokitės ir pirmieji išbandykite atnaujintą „Mazda CX-3“:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti

Lietuva pirmoji Baltijos šalyse priims naująją „Mazda CX-3“

2017-ųjų „Mazda CX-3“: dar daugiau smagumo vairuojant, dar daugiau saugumo kelyje.

Balandžio 22 dieną pirmą kartą Baltijos šalyse bus pristatytas 2017 metų serijos miesto visureigis „Mazda CX-3“. Naujausia „CX-3“ versija atvyksta į „Moterų ralį 2017“ - didžiausią moterų autosporto renginį Lietuvoje.

Kurdama naujos kartos „CX-3“ modelį inžinierių komanda daugiausia dėmesio skyrė vairavimo patirties pagerinimui ir sugebėjo automobiliui suteikti dar daugiau intuityvumo bei galimybių prisitaikyti prie konkretaus vairuotojo poreikių. Būtent dėl to į naujos „CX-3“ versijos standartinę įrangą patenka „G-Vectoring Control (GVC) sistema, kuri manevruojant daugiau svorio perkelia varantiesiems ratams ir kuria taip vadinamą „Jinba-Ittai“ (raitelis ir arklys kaip vienas kūnas) pojūtį. Be to, šis automobilis vienas pirmųjų savo klasėje turi spalvotą „head-up“ ekraną ant priekinio stiklo.

Vienas ryškiausių naujosios „CX-3“ akcentų – „i-ACTIVESENSE“ saugumo sistemų visuma, kuri jau standartinėje įrangoje apima prie vairavimo sąlygų prisitaikančius ir matomumą gerinančius priekinius LED žibintus.

Nauji saugumo sprendimai taip pat apima kelio ženklų atpažinimo, vairuotojo dėmesio palaikymo bei išmanią miestui pritaikytą stabdžių sistemą „Advanced Smart City Brake Support“, kuri aktyviomis kameromis fiksuoja priekyje ir gale esančius automobilius ir, esant reikalui, aktyvuoja stabdžius.

Miesto visureigis „CX-3“ yra vienas populiariausių „Mazda“ parduodamų modelių Europoje. Vienas iš keturių „Mazda“ pirkėjų senajame žemyne renkasi būtent „CX-3“ visureigį.

Pradinė šio modelio kainos žemutinė kartelė: 15.900 EUR.

Pirmieji atvykstantys MAZDA CX-3 automobiliai su PREMIUM PLUS komplektacijos lygiu tik dabar už specialią 19.800 EUR kainą!

Komplektacijoje:

  • Metallic spalva
  • Automatinė transmisija
  • 2.0l benzininis variklis
  • Oda aptrauktas multifunkcinis vairas
  • „MZD Connect" multimedijos sistema
  • Šildomos priekinės sėdynės
  • Išmanioji stabdžių sistema  „Advanced Smart City Brake Support"
  • Nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Monitoring"
  • Sistema, įspėjanti apie nukrypimą nuo važiuojamosios juostos „Lane Departure Warning"