„Lietuvos metų automobilis 2018“ – įspūdingas miesto visureigis „Mazda CX-5“

„Lietuvos metų automobilio 2018“ rinkimuose triumfavo „Mazda CX-5“ miesto visureigis. Tai paaiškėjo šeštadienio vakarą kongresų centre „Litexpo“ vykusio finalinio renginio metu susumavus vertinimo komisijos narių balsus.

Lietuvos žurnalistų autoklubo išrinkta dešimties narių komisija, visą mėnesį bandžiusi naujausius šalyje šiemet pasirodžiusius modelius, šeštadienio vakarą „Litexpo“ parodų ir kongresų centre vykusiame renginyje paskelbė savo verdiktą. Sudėjus visų dešimties apie automobilius rašančių žurnalistų vertinimus, geriausiu Lietuvos automobiliu išrinktas naujasis miesto visureigis „Mazda CX-5“.


Vytauto Pilkausko nuotraukos

Vairuokite ir mėgaukitės drauge

Vairuodami naująjį „Mazda CX-5“ mėgaukitės visiškai naujais potyriais. Naujausias vidutinio dydžio sportinis visureigis visiškai atnaujintu interjeru ir eksterjeru užtikrina patogumo pojūtį ne tik vairuotojui, bet ir keleiviams. Puikiam vairavimui užtikrinti sukurta naujoji „Mazda CX-5“ vairuotojui suteks stiprų Jinba-Ittai įspūdį – tai nepaneigiamas vienumo su automobiliu pojūtis.

KODO dizaino evoliucija, neprilygstamas meistriškumas ir nauji, ryškūs ir blizgūs „Soul Red Crystal“ įspūdingoms kėbulo formoms suteikia raiškumo ir ryžtingumo įspūdį, o erdvus, į vairuotoją orientuotas salonas – jaukus, kruopščiai ir meistriškai pagamintas, tad jis bus ypač patogus tiek jums, tiek visiems keleiviams. Idealiai tinka ilgoms, smagioms kelionėms su šeima ir draugais. Pažangioji saugos technologija „i-ACTIVSENSE“ leidžia visiems atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

Gauti pasiūlymą 

Registruotis bandomajam važiavimui 

Kainoraštis