Automobilis su i-stop sistema ir puikia degalų sąnaudų ekonomija

Siekiame užtikrinti mažesnę aplinkos trašą, todėl ir naudojame SKYACTIV technologijas, kurios užtikrina ne tik mažesnes degalų sąnaudas, bet ir aukščiausias klasėje  CO2 emisijas - nuo 119g/km. Nepakartojamos automobilio aerodinaminės savybės taip pat padeda užtikrinti šiuos rodiklius. Dyzeliniai varikliai viršyja Euro Stage 6 emisijų standartus.

Tai yra tikrai ekonomiškas automobilis, kurį be galo malonu vairuoti. Visa tai mes kuriame dėl Jūsų Mazda.

Dėmesio centre Atidžiau pažvelkite

SKYACTIV variklis ir pavarų dėžė, kad vairuojant būtų užtikrintas automobilio našumas.

SKYACTIV technologjos
Aplinkosauginis veiksmingumas, degalų sąnaudų efektyvumas

Kas yra SKYACTIV technologijos? Tai mūsų SKYACTIV varikliai sukurti su mūsų SKYACTIV pavarų dėžėmis. Sukurti papildant vienas kietą, jie suteikia automobiliui didesnę galią ir mažesnes kuro sąnaudas.

Mūsų SKYACTIV-D dyzelinis variklis pasiekia iki 61.4mpg – net ir su turbokompresoriumi. Ir mūsų SKYACTIV-G benzininis variklis pasiekia 47.1mpg. Abu šier nepakartojami varikliai – specialiai sukurti ir pritaikyti SUV segmentui.

Dėmesio centre Atidžiau pažvelkite

Mūsų i-stop technologija pagerina jūsų degalų sąnaudas ir sumažina išlaidas.

i-stop technologija: Dėl efektyvesnių kuro sąnaudų jūsų apatogumui be jokių kompromisų

Mūsų„i-stop“ sistema yra standartas SUV klasėje. „i-stop“pagerina jūsų automobilio degalų sąnaudas. „i-stop“ sistema aktyvuojama automatiškai, kai tik užvedamas automobilis. Jei vairuotojas nori, sistemą galima išjungti. Sistema nėra akivaizdžiai juntama, kai automobilis užvedamas pirmą kartą, tačiau kai automobilis pirmą kartą sustoja, ir vairuotojas nuspaudžia sankabą, variklis išsijungia automatiškai.

Norint vėl pradėti važiuoti, vėl nuspaudžiama sankaba, ir variklis užsiveda automatiškai.