Dinamiška vairavimo galia, maloni vairavimo patirtis

Įdiegus mūsų novatorišką SKYACTIV technologiją, šis kompaktiškas visureigis suteikia tikrai malonią vairavimo patirtį. Mūsų pažangus variklis, pavarų dėžė, važiuoklės ir kėbulo karkasas leidžia naujausioms technologijos sėkmingai dirbant kartu daug efektyviau naudoti degalus.

Automobilio važiuoklė suteikia vairavimui ir valdymui judrumo, kurį turi retas visureigis SUV klasėje. Visureigio kėbulas prisideda prie pirmos klasės saugių ir puikių aerodinaminių savybių.

Koncentruotas žvilgsnis SKYACTIV-BODY

Šis lengvas ir stiprus SKYACTIV-BODY užtikrina vairavimo malonumą ir saugumą.

SKYACTIV-BODY
Šis nepaprastai lengvas, tačiau itin tvirtas kėbulas užtikrina neprilygstamą vairavimo malonumą.

Vienas iš esminių MAZDA vizijos ir strategijos siekių - kurti lengvesnius automobilius. Mažesnis svoris susijęs tiek su eksploataciniais, tiek su gamybos kaštais. Be to lengvesnis automobilis užtikrina dinamiškesnį ir tikslesnį valdymą. Su SKYACTIV-BODY kėbulo struktūra Mazda CX-5 bendras svoris yra vienas mažiausių klasėje. 

“Sukurtas praktiškai iš pagrindų naudojant naujus komponentus ir inžinerinius sprendimus. Pažangios technologijos ir inovatyvios sistemos apjungia visas geriausias automobilio savybes. Nepaisant to, kad automobilis gana didelis ir paisžyme geru pravažumu, 2015 CX-5 valdyti lengva. Atuomobilio pakaba puikiai slopina triukšmą ir susitvarko su kelio nelygumais, tuo pat metu užtikrinant itin sprotišką valdymą.” - Car&Driver

Iš pagrindų naujai suformuota vidaus degimo variklio sistema išvysto daugiau galios ir tuo pat metu sunaudoja mažiau degalų - maksimaliai efektyvus degalų naudojimas užtikrina be kompromisų malonų ir dinamišką valdymą. 

Laikantis naujų inžinerinių standartų pristatomas naujas dar sportiškesnis 2.5 litro benzinins variklis pasiekiantis 192 AG ir 250Nm sukimo momentą. Nepasiant įspūdingų dinaminių parametrų, šis agregatas vidutiniškai sunaudoja vos 7.2 l degalų 100 kilometrų.

"Dinamiškas ir nepaprastai tikslus - viskas atlikta nepriekaištingai - nuo valdymo pojūčio iki pavarų perjungimo ar galios perdavimo į ratus. Kuo daugiau nori iš CX-5, tuo daugiau jis duoda ir leidžia tuo mėgautis” - Motor Trend komentaras iš palyginamojo testo, Mazda CX-5 buvo pripažintas geriausiu.

“2015 Mazda CX-5 puikiai subalansuotas: gausi įranga, dinamiškas valdymas ir neginčyjamai efektingas dizainas - tai vienas geriausių automobilių klasėje.” -AutoExpress.co.uk

SKYACTIV benzininiai ir dyzeliniai varikliai Su SKYACTIV transmisija ir pažangiausiomis vairavimo technologijomis

2.2 SKYACTIV-D dyzeliniai varikliai:

  • 150AG/380Nm - 175AG/420Nm
  • CO2 : 119-144 g/km
  • Vidutiniškai: 4,6 - 5,5l/100km


2.0 SKYACTIV-G benzininiai varikliai:

  • 160  - 165 AG
  • CO2 - nuo 139-155 g/km
  • Vidutiniškai: 6.0 - 6.6 l/100km.


2.5 SKYACTIV-G benzininiai varikliai:

  • 192 AG
  • CO2 - 165 g/km
  • Vidutiniškai: 7.2 l/100km

6-speed SKYACTIV-DRIVE automatic transmission.

Kartu su mūsų SKYACTIV-DRIVE automatine ir SKYACTIV-MT mechaninėms transmisijoms, mūsų SKYACTIV varikliai suteikia galingą ir efektyvią vairavimo patirtį. Mechaninė pavarų dėžė yra su benzininiais ir dyzeliniais varikliais, o automatinė pavarų dėžė yra galima kartu su dyzeliniu varikliu, taip suteikiant rafinuotą, sklandų perėjimą, kitaip negu mechaninė, kuri leidžia pajusti sportiškumą perjunginėjant.