Sportiškas, elegantiškas ir atletiškas išorės dizainas

Mums džiugu pranešti, kad Mazda CX-5 pasiekė 5-ą vietą automobilių TOP 100 „Auto Express Driver Power Survey 2013“, taip pat pripažintas Nr.1 bekelės visureigis. Abu apdovanojimai papildys augantį apdovanojimų Mazda CX-5 sąrašą, pridedant What Car? Car of the Year 2013, geriausias SUV.

Kaip pirmasis gamybos modelis perėmė mūsų apdovanojimų pelniusią SKYACTIV technologiją ir ‘KODO – Soul of Motion’ dizaino temą, naujasis Mazda CX-5 įkūnija tikrąjį vairavimo malonumą. Šis kompaktiškas miesto visureigis išreiškia tą vaikišką jaudulį, kurį jautėme kai pirmą kartą patyrėme judesio galią.

Pirmenybę skyrėme dizainui, paprastumas ir komfortas - be kompromisų saugumas ir degalų nauodojimo efektyvumas. Šis kompaktiškas nepriekaištingos kokybės SUV ir universalumas suteiks ilgalaikį malonumą.

Spalvos Spalvų palyginimas

Arctic white

’KODO – Soul of Motion’ Sukurta siekiant emocinio atsako

Mazda CX-5 yra pirmasis "Kodo - Soul Motion" dizaino kalba sukurtas modelis

Kartu su ‘KODO – Soul of Motion’ mes daug dėmesio skiriame automobilio dizainui, jau nekalbant apie įparsto visureigio galią, taip pasiekdami naują emocijų ir rafinuotumo lygį.

Mūsų kartu su ‘KODO – Soul of Motion’  tikslas yra perteikti sielos judesio pojūtį, kurį pajusite važiuodami šiuo automobiliu. Mes tai jaučiame - ir tikime, kad tos pačios emocijos užvaldys ir vairuotojus.

Šios kėbulo linijos perteikia natūralų gamtos grožį ir pirminę judesio koncepciją.

KODO : Soul of Motion dizaino filosofija įkvepia tvirti ir veržlūs įspūdingiausių gyvūnų judesiai.