Sportiškas dinamiškas stilius aplink jus

Naujosios Mazda CX-3 į ateitį žvelgiantis KODO dizainas apgaubia jus iš visų pusių. Nuo preciziškos vidaus kokybės iki inovatyvių technologijų - jausite, kaip viskas ergonomiška aplink jus. "Jinba Ittai" - jūsų vienybė su automobiliu.  

Mes sukūrėme progresyvų išorės dizainą savo KODO stiliaus linijomis ir energingais kontūrais. Jis dvelkia galios ir stiliaus žavesio mišiniu, pakerinčiu visas širdis.

KODO dizainas progresyvaus gyvenimo būdo žmonėms 

Kevin Rice, "Mazda" padalinio Europoje vyriausias dizaineris, kalba apie naująją Mazda CX-3.

Mazda būdingai mados kalbai, CX-3 progresyvios formos nepamiršta linksmumo ir pabrėžia išdidumą; yra aktyvaus gyvenimo būdo atspindys ir nepriklausomo, laisvamanio ir įkvepiančio kitus pirkėjo pasirinkimas. Tad net ir dalindamasis KODO dizaino kalbos elementais su kitais Mazda modeliais, naujoji CX-3 savo skulptūrinėmis, tekančiomis linijomis ir drąsiu veidu, dideliais ratlankiais, ryškiais apvadais ir aukšta stovėsena neklystamai praneša, kad tai SUV klasės automobilis.

Mazda CX-3 išorė aiškiai išreiškia greitį, kokybę ir gyvybingumą. Šiais beribių pasirinkimų laikais, tai išvaizda, nepranykstanti minioje.