„Inchcape Motors“ jungiasi prie „Moterų ralio 2017“ organizavimo

Ralio dalyvių lauks ypatinga „Mazda“ užduotis

Automobilių prekybos bendrovės „Inchcape Motors“ kolektyvas jungiasi prie didžiausio Lietuvoje tik moterims skirto pramoginio autosporto renginio „Moterų ralis 2017“. Renginio savaitę „Inchcape Motors“ Vilniaus salone vyks ralio dalyvėms skirtas susitikimas – informacinis seminaras. O renginio „Moterų ralis“ metu, dalyvės susidurs su automobilių atstovybėje jų laukiančia „Mazda“ intriguojančia užduotimi.

Anot „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovės Justės Šataitės, renginyje bendrovės komanda dalyvaus su „Mazda“ prekės ženklu. „Moterų ralio“ dalyvės turės išskirtinę progą susipažinti su tiesiai į renginį atkeliavusia atnaujinta „Mazda CX-3“. Šis „Mazda“ modelis taps renginio automobiliu-vizitine kortele.

„Turėdami tokį kompaktišką miesto visureigį, koks yra „Mazda CX-3“, mes tiesiog negalime nedalyvauti tokiame renginyje kaip „Moterų ralis“. „Mazda CX-3“ yra stilingas, madingas ir spalvingas miesto automobilis, orientuotas būtent į moteris. Šį automobilį dailiosios lyties atstovės mėgsta ir dėl stilingos išvaizdos, ir dėl vairavimo komforto, ir dėl patogumo“, – sakė J. Šataitė.

Vienos „Moterų ralio“ organizatorių Neringos Simson teigimu, „Mazda CX-3“ – tai stilingas automobilis, geriausiai atspindintis bendrą renginio nuotaiką. Renginys išsiskiria savo „moteriškumu“: čia vyrauja stilius, mada, puiki atmosfera, daugybė spalvų.

„Prieš kelis metus pradėjus organizuoti „Moterų ralį“, nesitikėjome, kad jis iškart taps vienu laukiamiausių aktyvių moterų laisvalaikio renginiu. Toks susidomėjimas renginiu yra puikus stimulas atsinaujinti. Šiemet „Moterų ralis“ bus dar įdomesnis. Prie mūsų prisijungus „Inchcape Motors“ su „Mazda“ prekės ženklu, renginio dalyvėms galėsime pasiūlyti įdomių ir netikėtų papildomų užduočių,“ – sakė N. Simson.

Balandžio 19 d., trečiadienį, 19 val. „Inchcape Motors“ Vilniaus salone, adresu Laisvės pr. 137, vyks renginio dalyvėms skirtas susitikimas – informacinis seminaras. Jame būsimos dalyvės susipažins su „Moterų ralio“ specifika, naujovėmis, iššūkiais, gaus praktinių patarimų, galės užduoti klausimus renginio organizatoriams ir tokiu būdu geriau pasiruošti pačiam renginiui.

Balandžio 22-ąją, renginio „Moterų ralis“ metu, dalyvės susidurs su intriguojančia „Mazda“ užduotimi. Užduotis bus praktinė ir susijusi su naujais „Mazda“ modeliais. Daugiau detalių apie užduotį organizatoriai neatskleidžia, tačiau tos, kurios norės susipažinti su naujausiais „Mazda“ modeliais ir pasiruošti renginiui, laukiamos salone jau dabar.

„Šiemet vasario mėnesį Lietuvoje pasirodė atnaujinta „Mazda3“, balandį pasirodys atnaujinta „Mazda2“, o vasarą – visiškai naujas „CX-5“ bei atnaujintas „CX-3“. Atnaujinta „Mazda6“ Lietuvoje pristatyta pernai lapkritį. Su visomis šiomis naujienomis galima susipažinti „Inchcape Motors“ Lietuvos automobilių salonuose“, – teigia „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovė J. Šataitė.

„Moterų ralyje“ kasmet dalyvauja ir „Inchcape Motors“ merginų komandos. Šiemet dalyvaus net trys ekipažai, merginos varžysis su „Mazda“ automobiliais.