50 metų puoselėjama aistra dizainui

Prieš penkiasdešimt metų nuo „Mazda R360 Coupe“ prasidėjo nauja keleivinių automobilių gamybos era. Tapęs savo laikmečio pionieriumi ir naujiena, šis modelis greitai išgarsėjo dėl minimalistiškumo ir praktiškumo. Šis naujosios eros automobilis dėl paklausumo ir geros kainos tapo daugelio Japonijos vartotojų išsipildžiusia svajone.

Nuo tų laikų „Mazda“ visuomet siekė išsiskirti asmenybės unikalumą pabrėžiančiu dizainu. Dizaineriai stengėsi pranokti pramoninį dizainą ir sužadinti kiekvieno „Mazda“ vairuotojo jaudulį ir azartą. Šis slaptas dizaino motyvas tviskėte tviska kiekvieno „Mazda“ dizainerio aistra automobiliams.

Šiuolaikinių „Mazda“ automobilių dizainas kilo iš „Nagare“ dizaino kalbos, kuria išreiškiamos visos natūralaus judesio formos. Natūralaus judesio grožis įkvėpė dizainerius ir įtikino perkelti tai į kiekvieną kuriamą automobilį. Būtent todėl „Mazda“ automobiliuose pastebimi tokie dalykai kaip vėjo, saulės ir smėlio kopų judesiai.

Mūsų tikslas – kurti gyvenimą atspindinčius automobilius, perduodančius „Mazda“ idėją kiekvienam vairuotojui visame pasaulyje. Tai iššūkis, privertęs dizainerius ilgiau nei pusę amžiaus pranokti pačius save. Netrukus naujuoju „Mazda“ dizainu vėl prasidės nauja era, kadangi dizaineriai sumanė suteikti naują prasmę posakiui „aistra vairuoti“, sukurdami geriausiai jausmą įkūnijančią transporto priemonę. Tai – visų naujosios kartos „Mazda“ automobilių pradžios taškas.