Minagi

Koncepcinis „Mazda Minagi“ modelis pirmąkart buvo pristatytas Ženevos automobilių parodoje 2011 m.; jame pirmąkart buvo suderinta KODO dizaino kalba ir „SkyActiv“ technologija. „Minagi“ automobiliu tęsiama naujausio „Mazda“ dizaino kalbos linija ir užsimenama apie būsimų „Mazda“ modelių dizainą.

„Mazda Minagi“ ir pirmasis „Shinari“ koncepcinis automobilis turi daug bendrų bruožų, tačiau kai kuo ir skiriasi. „Mazda Shinari“ yra sportinis kupė, o „Minagi“ – aiškiai kitoks pereinamasis padidinto pravažumo miesto automobilis, kurio dizaino idėja buvo kontroliuojamas sukauptos energijos išlydis, visai kaip grobį puolančio gepardo šuolis. Kurdami šio modelio įvaizdį „Mazda“ dizaineriai praleido daug laiko studijuodami puolančio gyvūno judesį ir perkėlė automobiliui šią kilnią padėtį, kai kūnas palinksta į priekį ant tvirtų galūnių, kad galėtų staigiai sureaguoti į judesio pokytį.

Automobilio salone pratęsiamos KODO dizaino kalbos ir kokybės savybės. Individuali išvaizda ir iki smulkmenų apgalvotos detalės papildo visumą, kuri taps visų ateities „Mazda“ automobilių pagrindu.

„Mazda Minagi“ – tai aiški būsimųjų naujos kartos „Mazda“ automobilių deklaracija. Netrukus pradėsime masinę gamybą pagal visiškai išbaigto koncepcinio „Minagi“ modelio pavyzdį.