Shinari

Japonų kalba žodžiu „šinari“ („Shinari“) apibūdinama tvirta ir įtempta tokių dalykų kaip sulenktas bambuko kamienas ar plienas stangrumo jėga. „Šinari“ taip pat gali reikšti galingai ir greitai judančio žmogaus ar gyvūno kūną. Tą pačią galią ir judesį išreiškia KODO dizaino kalba, tad visai natūralu, kad pirmasis naujojo dizaino koncepciją atspindintis automobilis pavadintas „Mazda Shinari“.

„Mazda Shinari“ yra įkvepiantis keturių durų sportinis kupė automobilis. Dėl judesį išreiškiančio staigiam šuoliui pasiruošusį gyvūną primenančio dizaino ir automobilio „raumenų“ šis koncepcinis modelis yra puikus KODO dizaino pavyzdys. „Mazda“ dizaineriai siekė sukurti visiškai naujo tipo automobilį, kurio neįmanoma suvokti protu, tačiau kurį kiekvienas vairuotojas turėtų pajusti širdimi.

Naujoji „Mazda“ dizaino kalba taip pat atsispindi „Shinari“ modelio salone, kuriame aiškiai pastebimas įgudusio meistro prisilietimas. „Shinari“ yra vairuotojo automobilis ir būtent dėl to vairuotojo vieta yra svarbiausia salono vieta. Salone besitęsianti dizaino galia ir judesys susikoncentruoja ties vairuotojo vieta. Apdailos medžiagos yra aukščiausios kokybės, o tai suteikia naujų vairavimo potyrių.

Dėl savo dizaino „Mazda Shinari“ tapo automobiliu, kuris bendrauja su vairuotoju ir visiškai atitinka jo poreikius darbo metu ar laisvalaikiu. Kognityvusis „Mazda Shinari“ modelis yra jautrus automobilis, pagal kurio dizainą ir savybes galima nesunkiai atpažinti, kad tai „Mazda“.