i-ACTIV AWD - Mazda visų varomų ratų sistema

Norėdama įgyvendinti „Vairavimo džiaugsmo“ konceptą, Mazda pasiekė labai daug – išskirtinis automobilių pasirodymas su nepakartojamu vairavimo komfortu, esant ypatingai sudėtingoms sąlygoms, ir neardant gamtos ekologijos.

Pagrindinis i-ACTIV AWD bruožas yra šios sistemos priekinių ratų praslydimą prognozuojanti, jutiminė sistema. Tai yra originali Mazda sistema, neturinti analogų iš kitų gamintojų, kuri ženkliai padidina kelionės pajėgumus, esant nepalankioms sąlygoms ir stabilumui.

 Pažiūrėkite, kaip veikia i-ACTIV AWD sistema Jinba-ittai išbandė įvairaus paviršiaus kelius

i-ACTIV AWD sistema Visų varomų ratų sistemos akcentai

Įgyvendinti, kad Jinba-ittai būtų įmanomas, esant įvairiems kelio dangos paviršiams. 4WD sistema yra viena iš pasirinkimo galimybių, kuri padeda padaryti Jūsų ir Jūsų automobilio gyvenimo būdą dar malonesniu. Būtent šis mąstymas paskatino i-ACTIV AWD sistemos vystymąsį.

Mazda i-ACTIV AWD yra sistema, sukurta atsižvelgiant į poreikius, esanti žingsniu priekyje nei konkurentai, kuri nuolat prognozuoja sąlygas per ryšį su automobilio pilnu asortimentu duomenų, įskaitant vairo reakcijos jėgos jutiklius, temperatūrą ir net stiklo valytuvų veikimą.

Sistema atpažįsta padangų reakcijos jėgą (atsparumas dėl trinties) kartu su vairo stiprintuvo sistema, ir remiantis šia informacija nuolat įvertina kelio dangos sąlygas. Be to, sistema matuoja automobilio greitį ir priekinių ratų ypatingai tikslų sukimosi greitį, kas leidžia anksti pajusti ratų slydimą ir jį ištaisyti vairuotojui nepastebint. Kai yra pastebimas ratų buksavimas, i-ACTIV AWD sistema akimirksniu paskirsto sukimo momentą į galinius ratus ir taip sumažina priekinių ratų slydimą.

i-ACTIV AWD veikimas skirtingomis sąlygomis

Norint padidinti galinių ratų reakcijos greitį, nedidelis kiekis sukimo momento yra perduodamas į galinius ratus, tuo tarpu galingumas koncentruojamas priekiniuose ratuose, taip yra skatinamas įrenginio perėjimas į budėjimo režimą. Tai leidžia akimirksniu reaguoti į komandą generuoti galinio rato sukimo momentą, remiant sklandų perėjimą į 4WD režimą.

Kalnas, staigus posūkis ar šviesoforai žiemą? Ne bėda, Jūs akimirksniu galite naudoti 4WD trauką.

Nuolatinis sąlygų stebėjimas ir optimalus sukimo momento paskirstymas prieš vairuotojui pajuntant padangų slydimą. Akimirksniu susitvarkoma su vairavimo sąlygų pokyčiais, taip, kad vairuotojas gali jaustis užtikrintai, esant įvairiausioms vairavimo sąlygoms.