„JINBA-ITTAI“ – TOBULA AUTOMOBILIO IR VAIRUOTOJO HARMONIJA

„Mazda“ tiki, kad automobilį turėtumėte jausti kaip dalį savęs, o tarpusavio ryšys turėtų būti tikras ir intuityvus, sunkiai apibūdinamas žodžiais. Šią ideologiją puikiai atspinti japoniškas posakis „Jinba Ittai“ – tai itin glaudus ryšys tarp raitelio ir žirgo.

KAIP RAITELIS IR ŽIRGAS

„Jinba Ittai“ – neatsiejamas raitelio ir žirgo ryšys – perteikia unikalią sinergiją, kurią kuriame gamindami kiekvieną automobilį „Mazda“. Nuo smulkiausio varžtelio iki mūsų technologijos SKYACTIV, kiekviena detalė sukuria harmonijos pajūtį tarp automobilio ir vairuotojo ir suteikia už vairo sėdinčiam asmeniui daugiau galios.

Horse and engine
Engine
Eye - image
MX-5 RF - image

TECHNOLOGIJA

Novatorišką būdą atradę „Mazda“ inžinieriai patobulino mūsų automobilių variklius, taigi galite tiesiog atsisėsti už vairo ir visą dėmesį skirti vairavimo malonumui. Kiekvienas automobilio elementas perkurtas iš naujo, kad padidėtų efektyvumas ir būtų pasiekta maksimali dinamika. Mes tai vadiname technologija SKYACTIV.

RX-8 - image
Headlight - image

KODO DIZAINAS

Elegantiškas ir energingas mūsų „KODO: Soul of Motion“ dizainas yra tikras „Jinba Ittai“ atspindys. „Mazda“ dizaineriai, siekdami kerinčios elegancijos ir užsibrėžę tikslą sukurti neatsiejamą vairuotojo bei automobilio ryšį, ilgai ir atsakingiai dirbo, kad sukurtų dizaino filosofiją, apimančią dinamišką gyvenimo grožį.

Man - image
Feel together - image
Drops - image

VAIRUOKITE KARTU

Pajuskite „Jinba Ittai“ galią patys. Peržiūrėkite „Mazda“ modelių gamą, raskite artimiausią atstovą arba užsiregistruokite bandomajam važiavimui dar šiandien.

UŽSISAKYKITE BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ
MAZDA ATSTOVAI