Ką simbolizuoja KODO dizainas?

Per visą savo gyvavimo istoriją „Mazda“ siekė automobilių dizainui suteikti judesio pojūtį. Naujoji KODO dizaino kalba tęsia šią tradiciją, papildydama judesį galia, kurią visi matome gamtoje. Ši galia – tai tarsi šuoliui besiruošiantis gyvūnas, tarsi kendo kardo mostas. KODO atspindi judesio pradžioje išlaisvinamą galią ir grožį.

Tvirtas ir veržlus judesys, derantis su estetika ir amžinos plastikos grožiu - tai KODO : Soul of Motion dizaino kalba. 

Mazda6. Interviu su vyriausiuoju dizaineriu, ponu Tamatani

KODO dizaino prigimtis. Siekis įkūnyti gyvybės ir judesio grožį.

Have a look at Mazda’s new signature and distinctive vitality.

TAKERI Concept Car

TAKERI Concept Car

SHINARI ir TAKERI koncepciniai modeliai buvo pirmieji mūsų kūriniai paremti KODO dizaino filosofija. Šią dizaino temą paveldėjo ir naujoji Mazda6, kuri simbolizuoja mūsų progresą, galimybes ir pačio automobilio galią. Galič, kurią perteikia atletiškos ir drąsios kėbulo linijos. 

„Mazda“ automobilių dizaine KODO reiškia visiškai naują tendenciją paversti automobilį naujos kartos transporto priemone, kuri turi sielą. Pagrindiniai elementai yra vairuoti viliojantis greitis, paprasta judesio įtampa ir rafinuotas žavesys. Tai dizainas, kuris perteikia tik MAZDA automobiliams būdingą vairavimo malonumą. Pažiūrėkite šį vaizdo klipą ir pažinkite KODO filosofiją. 

Kvapą gniaužiantis išorės dizainas. Stulbinančios formos pabrėžia galią ir veržlumą.

Vienas iš KODO būdingų dizaino elementų - sparnų formos priekinės grotelės. Kuriant specialiai „KODO“ dizainui skirtą naująją „Soul Red Metallic“ kėbulo spalvą buvo pasitelkta unikali technologija, kuri leido išgauti itin sodrų toną. Išskirtinės spalvos žaismas su šviesa ir jos ryškumas pabrėžia visas stulbinančių formų „Mazda6“ linijas. Veržlios formos priekinės grotelės susilieja su nuožmiai atrodančiais LED žibintais. Tvirti kėbulo bruožai ties šoniniais sparnais suteikia sportiškumo, o solidžios formos gale harmoningai užbaigia automobilio siluetą. Šis dizainas žymi naujos kartos „Mazda“ automobilių erą.

TAKERI Concept Car

Rafinuotas ir harmoningas interjeras. Nuostabios formos papildo nepriekaištingą funkcionalumą.

Visiškai naujas, į vairuotoją sutelktas, Mazda6 salonas sustiprina tą pojutį,
kuris sužadinamas pamačius automobilio išorės dizainą. Nuoseklus ir patogus 
valdymas įsilieja į veržlių ir šiuolaikiškų formų kompoziciją - tobulas dizainas. 

Dizainas ir technologijos, apjungtos nepriekaištingos surinkimo koybės. 

Įsitaisykite patogiai ergonomiškoje sėdynėje ir mėgaukitės stulbinančiais įspūdžiais už naujos kartos automobilio vairo. 

Naujoji Mazda6 Sėskite už vairo ir pajuskite jaudulį, kurį sukelia automobilio galimybės.

Technologijos ir modelių versijos, parodytos puslapyje gali skirtis nuo parduodamų Lietuvos rinkoje. Gali skirtis automobilių apdailos elementai ar spalvos. Dėl išsamesnės informacijos apie Lietuvoje parduodamus modelius ir jų technines charateristikas, kreipkitės į artimiausią MAZDA atstovybę.