Kas tai, SKYACTIV Technologija?

„Mazda“ darbuotojams kiekviena nauja idėja prasideda nuo iššūkio įvertinti, kaip atitinkamos problemos yra sprendžiamos dabar ir kaip jas būtų galima išspręsti kitaip. Mes siekiame pranokti lūkesčius, nebijome sulaužyti tradicijas ir ieškome idealios pusiausvyros tarp vairavimo malonumo ir efektyvumo. SKYACTIV technologija - šio požiūrio ir sudėtingo darbo rezultatas. Mums pavyko pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Itin tvirta ir lengva naujos kartos „Mazda“ modelių konstrukcija dabar leidžia kurti automobilius, kurie valdomi sportiškai tiksliai, yra veržlūs tiek mieste, tiek užmiestyje. Tačiau kartu, kiekvienas naujas modelis pasižymi nepriekaištingu saugumu ir komfortu. Neprilygstamas vairavimo potyris su „Mazda“, dėka revoliucinių SKYACTIV technologijų.

SKYACTIV Technologija - ateitis dabar. Pažiūrėkite, kaip kuriami naujos kartos automobiliai.

Sukurti SKYACTIV mums reiškė viską pradėti nuo balto popieriaus lapo. Visi svarbiausi automobilio elementai ir technologijos buvo projektuojamos iš naujo. Kuriamos taip, kad naujos kartos MAZDA automobiliai būtų nepriekaištingai saugūs ir komfortiški, tačiau kartu neprarastų ir tik MAZDA būdingo veržlumo bei vairavimo malonumo. Jausmo, kuris palieka šypseną Jūsų veide po kiekvienos, net ir trumpos kelionės. Pažiūrėkite, kaip mums pavyko pasiekti revoliucinių tikslų ir sukurti SKYACTIV technologijas. 

i-STOP mėgaukitės naujos kartos stop-and-go sistemo galimybėmis

Idealus derinys: i-ELOOP technologija su i-Stop sistema. Įprastos Start/Stop sistemos užgesus varikliui, jį užveda atsitiktinėje padėtyje, kas kart iš naujo. 

Mes šią sistemą sukūrėme iš naujo. MAZDA modeliuose varikliai sustabdomi ir užvedami tiksliai parenkant stumoklių pozicijas bei parenkant optimaliai subalansuotą degalų kiekį. Tai leidžia variklį užvesti akimirksniu - greičiau ir našiau nei įprastos sistemos. Taip taupomi degalai ir tausojamos automobilio mechaninės dalys.

Technologijos ir modelių versijos, parodytos puslapyje gali skirtis nuo parduodamų Lietuvos rinkoje. Gali skirtis automobilių apdailos elementai ar spalvos. Dėl išsamesnės informacijos apie Lietuvoje parduodamus modelius ir jų technines charateristikas, kreipkitės į artimiausią MAZDA atstovybę.