„Lietuvos metų automobilis 2018“ – įspūdingas miesto visureigis „Mazda CX-5“ dabar nuo 192eur./mėn.

Lietuvos žurnalistų autoklubo išrinkta dešimties narių komisija, išbandžiusi naujausius šalyje pasirodžiusius modelius, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre vykusiame renginyje paskelbė savo verdiktą. Sudėjus visų dešimties apie automobilius rašančių žurnalistų vertinimus, geriausiu Lietuvos automobiliu išrinktas naujasis miesto visureigis „Mazda CX-5“!

Mes galime Jums suteikti geriausias finansavimo sąlygas. Tai greitesnis būdas įsigyti įspūdingą visureigį „Mazda CX-5“ ir kas dieną mėgautis automobiliu, apie kurį senai galvojote.

Reguliari kaina: 22.242 EUR
Mėnesinė įmoka – nuo 192 EUR

Finansinio lizingo terminas – 5 metai. Automobilio kaina su PVM – 22.424 EUR. Pradinė įmoka – 20% (4.448,40 EUR). Likutinė vertė – 35% (7.784.70 EUR). Metinė kintama palūkanų norma –2,35 %.

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI 
REGISTRUOKITĖS IR IŠBANDYKITE 


Vytauto Pilkausko nuotraukos

Vairuokite ir mėgaukitės drauge

Vairuodami naująjį „Mazda CX-5“ mėgaukitės visiškai naujais potyriais. Naujausias vidutinio dydžio sportinis visureigis visiškai atnaujintu interjeru ir eksterjeru užtikrina patogumo pojūtį ne tik vairuotojui, bet ir keleiviams. Puikiam vairavimui užtikrinti sukurta naujoji „Mazda CX-5“ vairuotojui suteks stiprų Jinba-Ittai įspūdį – tai nepaneigiamas vienumo su automobiliu pojūtis.

KODO dizaino evoliucija, neprilygstamas meistriškumas ir nauji, ryškūs ir blizgūs „Soul Red Crystal“ įspūdingoms kėbulo formoms suteikia raiškumo ir ryžtingumo įspūdį, o erdvus, į vairuotoją orientuotas salonas – jaukus, kruopščiai ir meistriškai pagamintas, tad jis bus ypač patogus tiek jums, tiek visiems keleiviams. Idealiai tinka ilgoms, smagioms kelionėms su šeima ir draugais. Pažangioji saugos technologija „i-ACTIVSENSE“ leidžia visiems atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

Gauti pasiūlymą 

Registruotis bandomajam važiavimui 

Kainoraštis