„MAZDA CX-5 BLACKOUT EDITION“ MIESTO VISUREIGIS

NAUJOJI MAZDA CX-5 BLACKOUT EDITION - KITOKIA IR DAR STILINGESNĖ

2,5l darbinio tūrio (194 AG) „Skyactiv-G" variklis

Kaina nuo 31 900 EUR


Esi ieškotojas. Mėgaujiesi kiekviena savo gyvenimo akimirka ir sieki to, kas yra geriausia. Naujoji MAZDA CX-5 Blackout Edition yra sukurta būtent Tau: pastebima iš pirmo žvilgsnio, ryški ir stilinga.

 

Pagrindiniai „Blackout edition“ išskirtinumai:

  • 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai, juodos spalvos apdaila ;
  • Juodos dirbtinės odos minkštos sėdynės su raudonomis siūlėmis ir juodais zomšos įdėklais ;
  • Raudonos siūlės ant durų apdailos, kojų atramų, bagažinės dangčio, pavarų perjungimo svirties ;
  • Pažangi rakto atrakinimo (užrakinimo) sistema ;
  • BOSE © „Premium Audio 10“ garsiakalbių aukščiausios kokybės garso sistema su „Centerpoint Surround“ erdvinio garso technologija ir žemų dažnių garsiakalbiu ;
  • Adaptyvūs LED žibintai.
Mazda Cx5 Blackout

Išskirtinumai – nuo spalvos iki ratlankių

Labiausiai pastebimi „Blackout edition“ išskirtinumai – naujoji „Polymetal Grey“ pilka spalva, blizgūs juodi 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai bei blizgios juodos spalvos kėbulo detalės kaip veidrodėliai ar statramsčiai. Vairuotojo patogumui pasitarnauja pažangios technologijos kaip beraktė atrakinimo ir užvedimo sistema, keliones dar malonesnėmis paverčia 10-ies garsiakalbių aukščiausios kokybės „Bose Premium Audio“ garso sistema su „Centerpoint Surround“ erdvinio garso technologija ir žemų dažnių garsiakalbiu. Prie puikaus muzikos skambesio bei komforto „Mazda“ inžinieriai prisidėjo sukurdami itin tylų saloną – CX-5 montuojamas garsą slopinantis stiklas bei specialios izoliacinės medžiagos.

SUV praktiškumas – kartu su geromis valdymo savybėmis

Automobilio kėbulas itin tvirtas, pagrįstas „Skyactiv-Body“ ir „Skyactiv-Chassis“ technologijomis, dėl kurių „Mazda CX-5“ kėbulas ir važiuoklė užtikrina nenutrūkstamą kontrolę. Automobilis itin tiksliai reaguoja į visas vairuotojo komandas, o įdiegta sukimo momento kontrolės sistema „G-Vectoring Control“ užtikrina, kad jis kaip niekad yra patogus, rafinuotas ir lengvai valdomas. Į automobilį sumontuotas 194 arklio galias turintis 2,5 litro darbinio tūrio variklis su „Skyactiv-G“ technologija, automatiškai atjungiančia dalį cilindrų, kai riedama pastoviu greičiu, taip taupomi degalai.

„Mazda CX-5“ galima rinktis tiek priekiniais, tiek visais varomais ratais. Pastarieji modeliai aprūpinti išmania sistema, kuri net 27 jutikliais stebi kelio sąlygas, palygina turimus duomenis (pavyzdžiui, informaciją apie vairuotojo veiksmus, lauko temperatūrą, valytuvų naudojimą, kelio nuolydį, posūkio kampą ir greičio pedalo naudojimą) ir atitinkamai paskirsto sukimo momentą priekiniams ir galiniams ratams. „G-Vectoring Control Plus“ taip pat didina automobilio valdymo jautrumą, stabilumą ir ratų sukibimą posūkiuose, o bekelės režimas leidžia su CX-5 važiuoti toliau nei veda kelias.

Šeimai skirtas automobilis pasižymi praktišku bei komfortišku interjeru bei gausiu saugos sistemų sąrašu. Krosoverio bagažinės talpa, kurios dangtis valdomas elektra, siekia 506 litrus, o nulenkus galines sėdynes padidėja iki 1620 litrų.

Saugiomis kelionėmis rūpinasi daug sistemų: kelio ženklų atpažinimo; išmanioji stabdžių „Smart City Brake Support“ su atbulinės eigos funkcija (SCBS-R); pagalbinė, sekanti vairuotojo nuovargį „Driver Attention Alert“; adaptyvi pastovaus greičio palaikymo (MRCC); „Lane Keep Assist“, padedanti nenukrypti nuo eismo juostos.

Vairuotojui jaustis užtikrintai kelyje padeda ir išskirtinio dizaino adaptyvieji LED priekiniai žibintai bei projekcinis ekranas ant priekinio stiklo, leidžiantis nenuleidžiant akių nuo kelio sužinoti visą reikalingiausią momentinę kelionės informaciją. Manevravimą ankštose stovėjimo aikštelėse lengvina išorinių vaizdo kamerų sistema.

UNIKALUS VIDUS

Įlipkite ir pajuskite subtiliai stilingą interjerą. Prabanga slypi smulkiai sukurtose detalėse ir aukštos kokybės medžiagose. Salone sumontuotos juodos dirbtinės odos minkštos sėdynės su juodais zomšos intarpais, o tiek jas, tiek kitus salono elementus puošia raudonos siūlės, pabrėžiančios sportišką automobilio charakterį bei išskirtinumą.

IŠORĖ

Mėgstantiems juodą - „Mazda CX-5 Blackout Edition“ pasižymi elegantiškomis juodos spalvos išorinio dizaino detalėmis.

2020 CX 5 BLK Jpg Min

NAŠUMAS SU IŠSKIRTINIU STILIUMI

Elegantiški „Mazda CX-5 Blackout Edition“ išoriniai juodi akcentai sukuria išskirtinį pojūtį vairuotojams, kurie moka gyventi ir tuo pačiu atrodo patrauklūs. Sukurtas našumui, tačiau tiksliai subalansuotas užtikrinti maksimalų komfortą ir stilių.

2020 CX 5 BLK Jpg Min

SUKURKITE SAVĄJĮ MAZDA