IŠSKIRTINIS ŠEIMAI SKIRTAS MIESTO VISUREIGIS, PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

2022 METŲ MODELIS „MAZDA CX-5“

PASIRUOŠĘS ĮVEIKTI BET KOKĮ JŪSŲ PASIRINKTĄ KELIĄ

Šiame dailiu išorės ir salono stiliumi pasižyminčiame visureigyje pakaks vietos visai šeimai. Be to, galėsite mėgautis itin dinamišku vairavimu. Nesvarbu, kur vyksite, – visureigis „Mazda CX-5“ visada bus pasiruošęs leistis į kelionę su jumis. Naujajam modeliui numatytos trys ypatingos komplektacijos klasės (Special Edition) su išskirtiniais salono ir išorės dizaino elementais, atitiksiančiais jūsų gyvenimo būdą. 

TRYS NAUJO MODELIO KOMPLEKTACIJOS
Signature

PATRAUKLUS STILIUS

Rafinuotas, elegantiškas išorės stilius perkelia KODO dizainą į aukštesnį lygį, todėl su 2022 m. modelio versija „Mazda CX-5 Signature“ tikrai neliksite nepastebėti. Prabangaus, į naudotoją orientuoto automobilio salono erdvė yra sukurta užtikrinti jūsų ramybę. Be to, salone pakaks vietos visai šeimai, todėl nuotykiais galėsite mėgautis kartu.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C31 EXT Sport Min

DINAMIŠKAS IR SMAGUS VAIRAVIMAS

Puikus bendražygis nebijantiems iššūkių. Šiai rafinuotai ir sportiškesnei modelio versijai „Blackout Plus“ numatėme elegantiškus juodos spalvos išorės dizaino elementus ir raudonos spalvos akcentus salone. Be to, 2022 m. modelio versija „Mazda CX-5“ yra itin universali, taigi su šiuo visureigiu galėsite mėgautis vairavimu bet kokioje situacijoje.

Camoiii

NUOTYKIAI VISAI ŠEIMAI

Su 2022 m. modelio versija „Mazda CX-5 Newground“ tolimos kelionės taps džiugiu nuotykiu. Unikalus japoniškas dizainas, erdvus salonas ir patogus bagažo skyrius įkvėps nuotykių ieškotojus sėsti prie vairo. Nesvarbu, kur vyksite, – galėsite mėgautis itin dinamišku važiavimu ir neprilygstamu šio visureigio valdymu.

NAUJOS CX-5 FUNKCIJOS

Susisiekti su atstovu

Gavę užpildytą formą, persiųsime užklausą jūsų pasirinktam pardavėjui, kuris susisieks su jumis, kad galėtumėte aptarti jums asmeniškai pritaikytą 2022 m. modelio „Mazda CX-5“ kainą.