Šiame puslapyje supažindiname Jus su pirmaisiais žurnalistų atsiliepimais išbandžius „Mazda“ automobilius. Mes nepasirenkame straipsnių, bet įtraukiame visas bandomųjų važiavimų apžvalgas Jūsų susipažinimui.

MAZDA3 : Nenušlifuotas deimantas

Europa yra vienintelė automobilių rinka pasaulyje, kurioje pačią didžiausią rinkos dalį sudaro kompaktiški hečbekai. Ar tuo reikėtų stebėtis? Greičiausiai ne, nes juk šis kėbulo tipas buvo sukurtas Europoje ir joje buvo tobulinamas ne vieną dešimtmetį.

Daugiau informacijos

Naujasis CX-5: kūrybiško inžinieriaus kūdikis

Naujos kartos „Mazda CX-5“ vadinti visiškai nauja galima tik sąlyginai – šis modelis sukurtas naudojant dar pirmtakui 2011-aisiais sumodeliuotą platformą. Tačiau gamintojai tikina, kad projektuojant naująjį miesto visureigį buvo pakeista pusė komponentų, tad toks sprendimas panašesnis į gerą inžinerinės kūrybos ir griežtos buhalterijos santykį.

Daugiau informacijos

MAZDA3 ir MAZDA6 apžvalga: smagumai ir kontrastai

MAZDA – vienas įdomesnių Japonijos automobilių gamintojų, kuriam pastaruoju metu skyrėme mažiau dėmesio, nes nebuvo žemę drebinančių naujienų (naujojo CX-5 laukiame Vilniuje išskėtę rankas, jis turėtų pasirodyti vasarą). Tačiau vieni svarbiausių markei modelių praėjusių metų pabaigoje buvo modernizuoti, tad šį kartą skirkime laiko MAZDA3 ir MAZDA6 modeliams.

Daugiau informacijos