Aukščiausio lygio dizaino evoliucija ir rafinuotas meistriškumas

Naujojo visureigio „Mazda CX-5“ KODO dizainas spinduliuoja grožį ir energiją. Automobilio forma nuo priekio iki galo sukuria jaudinantį galingo judėjimo į priekį, tikro manevringumo ir greičio įspūdį. Norėdama pabrėžti drąsias ir jausmingas sportinio visureigio formas „Mazda“ sukūrė blizgius dažus „Soul Red Crystal“, naudodama išskirtinei tekstūrai išreikšti skirtą aukštos kokybės dažymo technologiją TAKUMI-NURI, sukuriančią tokią ryškią ir sodrią spalvą, kurios tikrumu įsitikinsite vos tik ją pamatę.

Rafinuotas salonas buvo sukurtas orientuojantis į vairuotoją ir keleivį, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą, sukurti atviros erdvės ir visumos įspūdį bei visiems garantuoti verslo klasės patogumus. Rafinuotas meistriškumas matomas visur. Erdvus, prabangus salonas su ergonominiais valdikliais ir naujuoju vairu yra pritaikytas būtent jums, kad galėtumėte pasinerti į komfortą ir mėgautis visišku pavaldumu. Keleiviai iš karto atsipalaiduos ant minkštų sėdynių, kurias ilgose kelionėse galima reguliuoti taip kaip jums patinka.

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.