Pažangiosios technologijos dar labiau padidina jūsų vairavimo malonumą

Vairuokite mėgaudamiesi pranašesniu naujojo automobilio „Mazda CX-5“ manevringumu ir valdymo jautrumu, kuriais pasižymi retas sportinis visureigis. „Mazda CX-5“ suprojektuota ir pagaminta naudojant mūsų pažangiąją technologiją SKYACTIV, kuri užtikrina ekonomišką degalų naudojimą ir mažas CO2 emisijas nuo 132 g/km. Taip pat padidinome važiavimo komfortą ir pagerinome valdymą, patobulinę važiuoklę ir įdiegę naująją sukimo momento kontrolės sistemą „G-Vectoring Control“, kuri palengvina valdymą ir vairavimą, kad važiuodami jaustumėte dar stipresnį ryšį su automobiliu.

Pažangiosiomis saugos technologijomis „i-ACTIVSENSE“ papildytą naująjį automobilį „Mazda CX-5“ malonu užtikrintai vairuoti bet kokiose situacijose. Sumontuotos kameros ir jutikliai iš anksto aptinka galimus pavojus ir sumažina juos iki minimumo, o „Luxury“ modeliuose yra įdiegtas paketas „Safety Pack“ su adaptyviaisiais LED priekiniais žibintais, nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Monitoring“, sistema „Lane Keep Assist“, padedančia nenukrypti nuo važiuojamosios juostos, ir daug kitų saugumo naujovių, kurios leidžia vairuoti su malonumu bet kokiomis sąlygomis ir saugo jus ir jūsų šeimą.

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.