Vairuokite ir mėgaukitės drauge

Vairuodami naująjį „Mazda CX-5“ mėgaukitės visiškai naujais potyriais. Naujausias vidutinio dydžio sportinis visureigis visiškai atnaujintu interjeru ir eksterjeru užtikrina patogumo pojūtį ne tik vairuotojui, bet ir keleiviams. Puikiam vairavimui užtikrinti sukurta naujoji „Mazda CX-5“ vairuotojui suteks stiprų Jinba-Ittai įspūdį – tai nepaneigiamas vienumo su automobiliu pojūtis.

KODO dizaino evoliucija, neprilygstamas meistriškumas ir nauji, ryškūs ir blizgūs „Soul Red Crystal“ įspūdingoms kėbulo formoms suteikia raiškumo ir ryžtingumo įspūdį, o erdvus, į vairuotoją orientuotas salonas – jaukus, kruopščiai ir meistriškai pagamintas, tad jis bus ypač patogus tiek jums, tiek visiems keleiviams. Idealiai tinka ilgoms, smagioms kelionėms su šeima ir draugais. Pažangioji saugos technologija „i-ACTIVSENSE“ leidžia visiems atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

Gauti pasiūlymą 

Registruotis bandomajam važiavimui 

 

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.