KODĖL TURĖČIAU RINKTIS ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ?

"Kodėl turėčiau pakeisti įprastą automobilį į visiškai elektrinį? Naujasis modelis „Mazda MX-30“ ne tik užtikrina išskirtinį važiavimo malonumą, bet ir pasižymi harmoningai įrengtu salonu, kuriam naudojamos natūralios ir perdirbtos medžiagos. Be to, šis automobilis neteršia aplinkos. Visais atžvilgiais tai puikus pasirinkimas!"

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS
2019 MX 30 EU LHD C54 Ext RQ Running Png (1)

BE VARGO PASIEKSITE KELIONĖS TIKSLĄ

"Visiškai įkrovus automobilio bateriją, nuvažiuojamas maždaug 200 km atstumas, taigi be vargo pasieksite kelionės tikslą ir neteršite aplinkos! Šiam modeliui automobilių gamintojas „Mazda“ pasirinko lengvesnę bateriją, taigi automobilis sunaudoja mažiau energijos, tačiau baterijos pakanka kasdien nuvažiuojamiems atstumams įveikti, t. y. kelionei į darbą, mokyklą, namus ir kt."

BATERIJA
2019 Mazda MX30 Battery Png

ITIN LENGVA BATERIJA – MALONIAI KELIONEI

"Lengvesnė baterija yra įtaisyta ties naujojo „Mazda MX-30“ automobilio viduriu, taigi tai užtikrina optimalų automobiliu nuvažiuojamą atstumą ir patogesnį važiavimą. Visiškai naujas elektrinis automobilis, pritaikytas kasdieniams jūsų poreikiams."

2019 Mazda MX30 Battery Png

ĮKROVIMAS

RINKITĖS JUMS PATOGIAUSIĄ ĮKROVIMO BŪDĄ

Projektuodami naująjį „Mazda MX-30“ automobilį, kruopščiai apgalvojome visas kasdienes situacijas.

Automobilis pateikiamas su „Mode 2“ tipo laidu, prijungiamu prie standartinio kištukinio lizdo, ir „Mode 3“ tipo laidu, prijungiamu prie sieninio įkroviklio.

Be to, automobilį galima prijungti prie kintamosios (AC) ir nuolatinės (DC) srovės, taigi bateriją galėsite įkrauti tiek namuose, tiek greito įkrovimo stotelėje. Naudodami 50 kW (DC) įkrovimo šaltinį, naujojo „Mazda MX-30“ automobilio bateriją iki 80 procentų įkrausite vos per 30–40 minučių.

Su 22 kW (AC) sieniniu įkrovikliu bateriją visiškai įkrausite per 4,5 valandos.

Automobilio bateriją taip pat galite įkrauti naudodami standartinį kištukinį lizdą.

Vis dėlto, norėdami sutaupyti laiko ir greitai įkrauti bateriją, namuose įrenkite sieninį įkroviklį.

Rekomenduojame palikti automobilį krautis pernakt, kad ryte jis būtų paruoštas dienos kelionėms."

2019 MX 30 EU LHD C51 Ext RQ Charging Until Oct 22Th 2024 Revised20191018 Png Min

UŽSIREGISTRUOKITE IR GAUKITE NAUJIENAS PIRMIEJI

"Nebeieškokite naujienų patys – naujausią informaciją jums pateiksime elektroniniu paštu. Registruokitės jau dabar ir nepraleiskite naujienų, susijusių su naujuoju „Mazda MX-30“ automobiliu. "