Pristatome „Mazda3“ – įkvepiantį, sportišką hečbeką su išskirtiniu į žmogų orientuotu interjeru

Dinamiška, skulptūriška „Mazda3“ hečbeko forma kuria galingo judėjimo į priekį įspūdį. Automobilis atrodo stulbinamai dėl apdovanojimus pelniusios „KODO: Soul of Motion“ dizaino filosofijos, kurios principais remiantis sukurtas aptakios ir stiprios formos kėbulas perteikia automobilio galingumą, grakštumą bei dinamiškumą, todėl jį vairuoti itin malonu. Tvirtas ir platus automobilio dugnas tarsi išduoda, kad Jūsų laukia jaudinanti vairavimo patirtis ir manevringumas. Dėmesį prikaustantis eksterjeras perteikia plastišką automobilio energiją ir važiavimo ritmą.

„Mazda3“ modelio meistriškai įrengtas, į žmogų orientuotas interjeras sukurtas labai kruopščiai ir naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Įspūdingai erdvus, prabangus naujo dizaino salonas su sportinio automobilio stiliaus sėdynėmis, elektroniniu stovėjimo stabdžiu ir minkštais apmušalais suteikia patogumą, kad galėtumėte mėgautis kelione. Naujo dizaino prietaisų skydelis, oda aptrauktas šildomas vairas ir blizgūs žiedai ant ventiliacijos angų gerina prabangios vairuotojo kabinos išvaizdą.

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.