Įkvepiantis ir dinamiškas vairavimas dera su pažangia sauga bei patogumu

„Mazda3“ hečbeke integruotos apdovanojimus pelniusios SKYACTIV technologijos. Dėl lengvo, aerodinamiško dizaino korpuso automobilis važiuoja preciziškai, manevringai ir paklūsta visiems vairuotojo norams – tai užtikrina dinamišką bei smagią kelionę, o dėl mažų kuro sąnaudų nė kiek nenukenčia vairavimo malonumas.
„Mazda3“ modelio transmisija garantuoja, kad pavaras perjungsite sklandžiai ir greitai, lyg vairuodami sportinį automobilį, o dėl sistemų „i-stop“ (variklio paleidimo ir išjungimo sistema) bei „i-ELOOP“ (pažangi regeneracinė stabdžių sistema) mažiau bus teršiama aplinka. Kompanijos „Mazda“ modeliams būdingą Jinba-Ittai pojūtį – kai automobilis ir vairuotojas tarsi susilieja – dar labiau sustiprina SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS technologijos, užtikrinančios integruotą variklio, transmisijos, važiuoklės bei kėbulo kontrolę.
Kad galėtumėte mėgautis itin saugiu ir patogiu vairavimu, „Mazda3“ hečbeke įrengėme pažangiąsias „i-ACTIVENSE“ saugos sistemas.

  • Sistema „Lane-Keep Assist“ padeda, kai vairuotojas ima krypti iš važiuojamosios kelio juostos
  • Sistema „Driver Attention Alert“ stebi, kaip vairuojate, ir esant reikalui įspėja, kad padarytumėte pertrauką
  • Sistema „Advanced Smart City Brake Support“ padeda išvengti susidūrimų

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.