Ribotos laidos modelio versija „Mazda3 Limited Edition“

2,0 l SKYACTIV-G variklis, versija „Limited Edition“, 6 AT

Specialus pasiūlymas: metallic dažai, registacijos kaštai ir naujos žieminės padangos dovanų - net 3.100 EUR nauda Jums!

Reguliari pasiūlymo kaina: 22.090 EUR
Nauda Jums: 3.100 EUR

Specialaus pasiūlymo kaina: 18.990 EUR
Tik 155 Eur/mėn

Registruokitės ir išbandykite

Registruokitės susitikimui

Atsisiųskite kainoraštį PDF formatu


„Mazda3 Limited Edition“

Stilinga ir sportiška ribotos laidos modelio versija „Mazda3 Limited Edition“ su puikiu standartinės įrangos paketu ir automatine pavarų dėže už pritrenkiančiai gerą kainą.

Dinamiškas ribotos laidos modelio versijos „Mazda3 Limited Edition“ stilius kuria nevaržomo veržlumo įspūdį. Patraukli automobilio išorė – tai apdovanojimų pelniusios automobilių gamintojo „Mazda“ filosofijos „KODO – Soul of Motion“ rezultatas. Išraiškingas ir harmoningas dizainas nepaliks abejingų, kad ir kur važiuotumėte.

Modelio versijos „Mazda3 Limited Edition“ dizainas buvo kuriamas skiriant dėmesį smulkiausioms detalėms. Į žmogų orientuotas salonas, įrengtas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, teikia prabangos pojūtį. Erdviame naujo dizaino salone įrengtos sportinės sėdynės ir elektrinis stovėjimo stabdys. Minkštos salono apdailai panaudotos medžiagos kuria malonią aplinką, tad vairuotojui teliks mėgautis tik automobilio vairavimu. Naujo dizaino šildomas vairas su dygsniuota odine apdaila ir chromuotu rėmu salonui teikia išbaigtumo ir kokybės pojūtį.

STANDARTINĖS SAVYBĖS

  • “Full LED” žibintai
  • Nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Monitoring“ ir pagalbinė sistema „Rear Cross Traffic Alert“
  • Išmanioji stabdžių sistema „Advanced Smart City Brake Support“
  • 7 colių įstrižainės spalvotas jutiklinis ekranas, informacijos ir pramogų sistema „MZD-Connect“ ir multimedijos valdiklis
  • Integruota „Bluetooth®“ ryšio sistema su programėlių integravimo funkcija
  • Šildomas vairas 
  • Automobilio statymo jutikliai gale

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.