Pristatome „Mazda3“ – įkvepiantį, sportišką sedaną su meistriškai įrengtu, į žmogų orientuotu interjeru

„Mazda3“ modelis, kuriame dera efektyvumas, galia ir grožis, sukurtas pagal „KODO: Soul of Motion“ dizainą – kiekviena automobilio detalė spinduliuoja sportiškumą ir dinamiškumą. Skulptūriška „Mazda3“ sedano forma sukuria galingo judėjimo pirmyn įspūdį. Tvirtas ir platus automobilio dugnas leidžia nujausti, kad Jūsų laukia jaudinanti vairavimo patirtis ir manevringumas. Eksterjeras perteikia plastišką automobilio energiją ir važiavimo ritmą, kuris sužavi vairuotoją iš pirmo žvilgsnio.

„Mazda3“ modelio meistriškai įrengtas, į žmogų orientuotas interjeras sukurtas labai kruopščiai ir naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Įspūdingai erdvus, prabangus naujo dizaino salonas su sportinio automobilio stiliaus sėdynėmis, elektroniniu stovėjimo stabdžiu ir minkštais apmušalais suteikia patogumą, reikalingą tam, kad būtų galima mėgautis kelione. Naujo dizaino vairas, lenktas prietaisų skydelis ir blizgūs žiedai ant ventiliacijos angų gerina vairuotojo kabinos išvaizdą.

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.