Antraštė: „KODO – SoulofMotion“ dizainas

„Mazda“ automobilius projektuoja ir gamina tik aukščiausio lygio meistrai. „KODO – SoulofMotion“ dizainas yra pagrįstas mūsų filosofija suteikti gyvybės ir savitumo mūsų automobiliams. Automobilių gamintojo „Mazda“ dizaineriai, naudodami nedidelio mastelio modelius, analizuoja įvairias galimybes ir, pasitelkdami turimus įgūdžius, perteikia savo idėjas realaus dydžio modeliuose. Būtent taip pradėjome modeliuoti sportišką ir rafinuotą naujojo modelio „Mazda6“ išvaizdą.

Kurdami naujojo modelio stilių, taip pat taikėme mūsų sukurtą TAKUMI-NURI dažymo technologiją, dėl kurios „KODO – SoulofMotion“ dizainas tarytum atgijo, užtikrindamas tik „Mazda“ automobiliams būdingą įvaizdį. Salonas, kurio apdailai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, yra meistriško darbo ir rafinuotumo įsikūnijimas, užtikrinantis neprilygstamą komfortą ir važiavimo malonumą.

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.