Įtraukiantis ir saugus vairavimas

Sedano Mazda6 važiavimo dinamika darniai reaguoja į vairuotojo ketinimus ir užtikrina smagų vairavimą, kurio galima tikėtis iš „Mazda“. Dėl SKYACTIV ir naujos „G-Vectoring Control“ technologijų šis modelis jautriai ir vikriai valdomas bei taupiai naudoja degalus. Dar rafinuotesnis ir jautriau reaguojantis 2.2 SKYACTIV-D dviejų turbinų dyzelinis variklis dėl optimalios 14:1 kompresijos atitinka „Euro 6“, nereikalauja „AdBlue®“ ir mažiau teršia aplinką.

Modelyje Mazda6 įdiegtas inovatyvių saugos technologijų rinkinys: sistema „Lane-keep Assist“ praneša, jeigu krypstate iš savo kelio juostos, „Driver Attention Alert“ stebi jūsų vairavimą ir paragina daryti pertrauką, „Blind Spot Monitoring“ ir „Rear Cross Traffic Alert“ įspėja, jeigu jūsų kelyje netikėtai pasirodo kita transporto priemonė. Mūsų sistema „Mazda Radar Cruise Control“ palaiko saugų atstumą nuo transporto priemonių priekyje, o sistema „Smart City Brake Support“ automatiškai sustabdo, kai pernelyg priartėjate prie kitos transporto priemonės arba pėsčiojo. Modeliuose Mazda6 Luxury važiuojant atbuline eiga taip pat veikia kelio ženklų atpažinimo sistema ir išmanioji stabdžių sistema „Smart City Brake“.

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.