„Mazda MX-5 RF“


Pagrindinės savybės:

  • Per 12 sekundžių nuleidžiamas kietas stogas
  • Nuleiskite arba pakelkite stogą važiuodami iki 10 km/h greičiu
  • Nauja aukščiausios kokybės dažų spalva: „Machine Grey“

SKYACTIV-G variklis:

  • 2,0 l 160 AG SKYACTIV-G benzininis variklis

Stulbinančiu „KODO: Soul of Motion“ dizainu pagrįsta skulptūriška, tačiau paprasta išvaizda atspindi neįtikėtinas naujojo modelio „Mazda MX-5 RF“ valdymo savybes. Dėl lengvo kėbulo ir išskirtinio nuleidžiamo kieto stogo dizaino vairuoti atvirame ore bus tikras malonumas.

Naujasis modelis „Mazda MX-5 RF“ specialiai sukurtas maloniam vairavimui: dėl 50:50 santykiu paskirstytos masės ir galinių varančiųjų ratų jis yra vienas lengviausiai valdomų automobilių pasaulyje, o apdovanojimus pelniusi SKYACTIV technologija užtikrina, kad transporto priemonė degalus naudos išskirtinai taupiai, į aplinką pašalindama itin mažą išmetamųjų dujų kiekį.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir užsiregistruoti, spauskite čia.

SKYACTIV varikliai
Naująjį „Mazda MX-5 RF“ siūloma įsigyti su vienu iš dviejų puikiai sureguliuotų SKYACTIV-G variklių, greitai ir lengvai reaguojančių į kiekvieną greičio pedalo spustelėjimą. Sodrus, duslus variklių riaumojimas ne mažiau malonus už patį vairavimą. Be to, varikliai užtikrina mažesnį išmetamų teršalų kiekį ir geresnę degalų ekonomiją.

Nuleidžiamas kietas stogas
Kruopščiai apgalvotas ir meistriškai pagamintas naujausio modelio „Mazda MX-5 RF“ nuleidžiamas kietas stogas pagrįstas „KODO: Soul of Motion“ dizaino tema. Pažangios technologijos stogą galima nuleisti automobiliui važiuojant (iki 10 km/h greičiu); stogą nuleisite ar pakelsite per 12 sekundžių, taigi vos užsimanę galėsite džiaugtis plaukus kedenančiu vėju!

„MZD-Connect“
Naudodami kompanijos „Mazda“ sukurtą intuityviąją informacijos ir pramogų sistemą, minimaliomis pastangomis išlaikysite ryšį su išoriniu pasauliu ir galėsite netrukdomi džiaugtis kelionės teikiamais malonumais.

Apžvelkite neįtikėtinai sportišką „Mazda MX-5 RF“

Čia atvaizduoti automobiliai gali neatitikti Lietuvoje parduodamų specifikacijų. Modelių splavos ir/ar apdailos elementai gali skirtis nuo konkrečių versijų parduodamų Lietuvoje.