Rekomenduojame rinktis oficialaus atstovo parduodamus MAZDA automobilius.

Įsigykite profesionaliai prižiūrėtus automobilius su garantija išskirtinėmis sąlygomis - PASIKEISKITE SAVO SENĄ AUTOMOBILĮ Į NAUJĄ IR SUTAUPYKITE

MES ATPIRKSIME JŪSŲ AUTOMOBILĮ – TAIP JŪS SUMOKĖSITE DALĮ NAUJO MODELIO KAINOS

1. Atvykite į artimiausią INCHCAPE MOTORS atstovybę su savo automobiliu. 

Tai gali būti bet kurio gamintojo modelis – mes prekiaujame visų markių naudotais automobiliais visoje Lietuvoje, todėl galėsime pasiūlyti geriausias atpirkimo sąlygas.

 2. Mes įvertinsime jo būklę ir kartu susitarsimė dėl atpirkimo kainos. 

Pateiksime objektyvią ir profesionalią automobilio įvertinimo ataskaitą – susitarsime dėl geriausio pirkimo-pardavimo kainos. Kartu nustatysime Jūsų automobilio vertę.

 3. Išsirinkite bet kurį, Jums labiausiai tinkantį, naują arba naudotą modelį. 

Drąsiai rinkitės iš naujausių gamintojų modelių, pasinaudokite specialiais pasiūlymais, susikomplektuokite Jums labiausiai tinkantį automobilį. Nepamirškite – juk dalį kainos padengiate savo senu automobiliu.

 4. Padėsime Jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.
Greitai sutvarkysime seno automobilio pardavimo bei naujojo Jūsų automobilio pirkimo dokumentus. Pasiūlysime puikias lizingo ir draudimo sąlygas. Padėsime užregistruoti automobilį.
 5. Jūs pigiau ir greičiau įsigysite naują automobilį.
Išvengsite daugelio su automobilio keitimu susijusių rūpesčių, sutaupysite laiko ir lengviau įsigysite naują automobilį. Pasinaudoję atpirkimo pasiūlymais, už naujo automobilio vairo sėsite greičiau!

Jūsų pasirinkimui - oficialaus atstovo parduodami naudoti MAZDA automobiliai su garantija. Išsirinkite >