Atnaujinto stiliaus „Mazda2“ automobiliais pradėsime prekiauti 2020 metų pradžioje

08.01.2019

„Mazda2“ hečbekas

  • Atnaujintas dizainas, „Skyactiv“ technologijos ir „i-Activsense“ saugos sistemos
  • „Mazda M Hybrid“ sistema, užtikrinanti didesnę degalų ekonomiją realaus eksploatavimo sąlygomis


Atnaujinto rafinuoto dizaino populiariojo B segmento hečbeko „Mazda2“ modelio versija su naujosiomis „Skyactiv“ technologijomis ir išplėstu „i-Activsense“ saugos sistemų paketu Europą pasieks 2020 m. pradžioje.

Naujasis „Mazda2“ modelis, suprojektuotas remiantis naujosios kartos KODO dizaino principais, pasižymi tvarkingu ir dinamišku stiliumi bei minimalistine estetika. Prie skulptūriškai suprojektuoto stabilaus ir elegantiško automobilio kėbulo priderinti naujojo dizaino blizgiais dažais padengti 16 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai.

Salonui įrengti naudojamos kruopščiai parinktos medžiagos ir spalvų deriniai, kuriantys kokybiško ir harmoningo salono įspūdį. Šio modelio salone triukšmo lygis yra neįtikėtinai žemas: vykdant automobilio salone girdimo triukšmo ir juntamos vibracijos (NVH) tyrimus, automobilių gamintojai „Mazda“ pavyko sukurti naują į saloną patenkančio triukšmo kontrolės metodą, užtikrinantį tylesnes keliones visiems automobilyje važiuojantiems asmenims.

Didesnį komfortą ir patogumą šio modelio salone užtikrina šildomas vairas, automatiškai temdomas galinio vaizdo veidrodėlis ir galimybė valdyti tiek „Apple CarPlay“, tiek „Android Auto“ programą, naudojant informacijos ir pramogų sistemą „Mazda Connect“.

Siekiant sustiprinti Jinba Ittai vairavimo patirtį, šiame modelyje taip pat pritaikyti naujausi kėbulo konstrukcijos technologijos „Mazda Skyactiv-Vehicle Architecture“ pakeitimai. Atnaujinto dizaino priekinės sėdynės užtikrina tobulą sėdėjimo padėtį – dėl to maksimaliai mažėja nuovargis, stiprėja ryšio su automobiliu pojūtis, o pats vairavimas tampa lengvesnis ir patogesnis.

Projektuojant šį modelį, atlikta pakabos sistemų pakeitimų, užtikrinančių sklandesnį ir patogesnį važiavimą. Įdiegus sukimo momento kontrolės sistemą „G-Vectoring Control Plus“ („GVC Plus“), automobilis tapo stabilesnis ir saugesnis.

Atnaujintame „Mazda2“ modelyje įtaisytas 1,5 l darbinio tūrio 90 AG „Skyactiv-G“ benzininis variklis, šešių pavarų mechaninė transmisija ir „Mazda M Hybrid“ sistema.

„Mazda M Hybrid“ sistema su elektriniu varikliu pakartotinai panaudoja sukauptą energiją stabiliam įprasto variklio sukimo momentui išlaikyti ir degalų naudojimo efektyvumui didinti ir taip užtikrina sklandesnį važiavimą.

Nuo šiol į išplėstą pažangiųjų saugos sistemų paketą įeina LED priekiniai žibintai, kurie yra visų modelio versijų standartinės įrangos dalis. Be to, pirkėjai gali papildomai užsisakyti adaptyviuosius LED priekinius žibintus, sistemą „Lane-keeping Assist System“ (LAS), padedančią nenukrypti nuo eismo juostos, kelio ženklų atpažinimo sistemą „Traffic Sign Recognition“ (TSR) ir išorės kamerų sistemą.

Atnaujintas išskirtinio stiliaus „Mazda2“ modelis su itin kokybiška apdaila ir puikiomis ergonominėmis savybėmis pasižymi hibridiniams automobiliams būdinga degalų ekonomija, unikaliomis Jinba Ittai principu pagrįstomis eksploatacinėmis savybėmis ir valdymu.