Mazda įdiegė naują funkciją

Visuose naujuose „Mazda“ automobiliuose su multimedijos sistema „MZD Connect“ nuo šiol numatoma galimybė valdyti šią sistemą išmaniuoju telefonu.

Dabar automobilių savininkai, turintys „iPhone“ mobiliuosius telefonus, gali džiaugtis programėlės „Apple CarPlay“ integracija ir saugiai skambinti, siųsti žinutes, klausytis muzikos su programėle „Apple Music“ bei naudotis programėlės „Apple Maps“ navigacijos nurodymais, naudodamiesi virtualios asistentės „Siri“ pagalba arba sistema „MZD Connect“. Naudotojai, turintys išmaniuosius telefonus su „Android“ operacine sistema, taip pat gali rinktis integraciją su programėle „Android Auto“ ir naudotis tomis pačiomis funkcijomis.

Senesnių „Mazda“ automobilių, kuriuose yra multimedijos sistema „MZD Connect“, savininkai taip pat gali atnaujinti šią sistemą ir integruoti ją su pirmiau minėtomis programėlėmis.

Prijungus išmanųjį telefoną USB laidu, programėlė „Apple CarPlay“ yra valdoma automobilyje įtaisyta sukamąja HMI valdymo rankenėle. Kai automobilis stovi, programėlę valdykite centriniame prietaisų skydelyje įtaisytu jutikliniu ekranu. Panašiai su sistema „MZD Connect“ susiejama programėlė „Android Auto“ yra valdoma tik valdymo rankenėle.

Perjungti programėlę „Apple CarPlay“ arba originalią automobilyje įdiegtą sistemą yra itin paprasta. Siekiant užtikrinti saugumą, kai vairuojate, gaunamas žinutes ir „WhatsApp“ pranešimus Jums perskaitys virtuali asistentė „Siri“.

Naudotojo sąsaja „Google Voice“ leidžia valdyti panašias funkcijas. Be to, su programėle „Android Auto“ naudositės pažangesnėmis navigacijos technologijomis (pateikiama daugiau lankytinų vietų), reguliariais žemėlapių naujiniais ir papildomomis pagalbinėmis funkcijomis, pavyzdžiui, maršrutų integravimo funkcija „Route Sent To Car“ bei funkcija „Last 1 Mile“.

Kaina – 299 EUR.