MES JUOS SUKŪRĖME, MES JUOS PRIŽIŪRIME

Kodėl MAZDA servisas?

 • Aukščiausios kvalifikacijos serviso meistrai greitai ir tiksliai išsiaiškins jūsų automobilio gedimo priežastis bei padės jas išspręsti. Žinios, įgytos nuolatiniuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, padės ne tik greitai rasti gedimą, bet ir jį sutvarkyti už mažiausią pinigų sumą. Patikėdami automobilio priežiūra mums, prailginsite jo tarnavimo laiką ir pagerinsite jo būklę ilgalaikėje perspektyvoje.
 • Aukščiausios kokybės serviso darbų strandartus nustato „Mazda” kokybės reglamentai, kurių greižtai laikydamiesi, serviso meistrai užtikrina sklandų ir aukštos kokybės serviso darbą. Greitą ir efekyvų automobilių remontą bei kitas aukštos kokybės teikiamas paslaugas.
 • Orginalių atsarginių dalių naudojimas serviso darbuose užtikrina šių darbų kokybę ir 100% patikimumą automobilio eksploatavimo laikotarpiu. Jokio kito gamintojo detalės neužtikrina tokios aukštos kokybės, patikimumo bei saugumo, kaip būtent Jūsų automobilio gamintojo orginalios detalės.
 • Vairavimo metu svarbiausia tampa jūsų pačių ir jūsų šeimos saugumas, todėl mūsų serviso meistrai orginalių detalių ir aukštos darbų kokybės pagalba užtikrina aukščiausią darbų kokybę tam, kad jūs net ir ilgiausių kelionių metu visada galėtumėtė jaustis užtikrinti automobilio techninę būklę.


Kodėl verta atlikti kėbulo remonto darbus MAZDA servise?

 • Nevažiuojantį jūsų automobilį galime nemokamai transportuoti Vilniaus, Kauno ir Klapėdos miesto teritorijose, transportavimas iš visų vietovių atliekamas už papildomą mokestį (jeigu tai nepriklauso pagal draudimo sąlygas).
 • Už jus sutvarkysime visus reikalingus dokumentus (deklaracija, defektacija), suderinsime remonto darbų sąmatą su draudimo kompanija. Visa tai atliksime už jus, sumažindami visą rūpesčių kiekį tenkanti jums.
 • Jūsų pageidavimui siekdami neapriboti kasdienės jūsų veiklos, suteiksime pakaitinį automobilį visam remonto laikui (3 paras automobilis suteikiamas nemokamai, o likusiam laikui tik 15 EUR + PVM parai).
 • Jūsų automobilio remonto ir dažų parinkimo metu naudojama naujausia įranga, padedanti mums dirbi preciziškai, profesionaliai bei greitai. Visus automobilio remonto darbus atlieka kvalifikuoti darbuotojai, kurie savo gebėjimos nuolatos tobulina gamintojų rengiamuose seminaruose bei praktinėse dirbtuvėse.
 • Tam, kad automobilis išliktų kokybiškas ir patikimas po remonto darbų, visiems kėbulo remonto darbams suteiksime 3-ų metų garantiją. Taip pat serviso darbų kokybė yra nuolatos audituojama automobilių gamintojų bei „Mazda” grupės atstovų.
 • Prieš visus darbus, jūsų atomobiliui atliksime visapusišką apžiūrą (VAP), o gautus rezultatus ir gedimų sprendimo variantus aptarsime su jumis ir pasiūlysime atlikti visus remonto darbus vienu metu. Po remonto Jūsų automobilis bus nuplautas bei išvalytas, todėl į kelią išvažiuosite lyg su nauju automobiliu.


Kodėl verta rinktis orginalias detales?

 • Siekiant, kad jūsų automobilis ilgiau tarnautų ir išliktų toks pats patikimas ir saugus, net ir menkiausia detalė turi atitikti gamintojo keliamus reikalavimus ir aukščiausios kokybės standartus, todėl gamintojo siūlomos detalės turi tapti prioritetine sritimi tvarkant jūsų automobilį.
 • Visos orginalios detalės pasižymi patikimumu, užtikrina saugumą ir kokybę. Detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos autorizuotų gamintojų, todėl ne tik estetinis vaizdas, tačiau ir kokybė yra išlaikoma aukščiausiame lygyje.