Skaitmeninė „Mazda“ serviso knygelė (DSR)

Skaitmeninė „Mazda“ serviso knygelė (DSR) jau nuo 2006 m. liepos 1 d. buvo standartinė visų „Mazda“ automobilių dalis. Skaitmeninės serviso knygelės atveju visos atliktos automobilio techninės priežiūros procedūros užfiksuojamos centriniame „Mazda Motor Europe“ kompiuteryje po to, kai darbai atlikti, o ne kaip popierinės serviso knygelės atveju. Kartu užtikrinama, kad panaudotų automobilių pirkėjai visuomet galės gauti tikslią ir patikimą informaciją apie transporto priemonės techninės priežiūros istoriją.

Skaitmeninė serviso knygelė turi daug privalumų. Įprastose popierinėse knygelėse ne visada pakanka vietos visapusiškoms ir išsamioms pastaboms įrašyti. Skaitmeninės serviso knygelės atveju galima iki smulkmenų aprašyti kiekvieną priemonę, kurios imtasi. Dėl kruopščios kontrolės sistemos taip pat lengva aptikti galimas techninės priežiūros spragas. Su DSR klientai taupo pinigus, kadangi taip detalės nebus netyčia keičiamos dažniau negu reikia. Per skaitmeninę serviso knygelę panaudotų automobilių pirkėjai gali išaiškinti galimas machinacijas su ridos skaitikliu ir kitus neatitikimus.

Priešingai nei daiktadėžėje laikomos įprastinės popierinės knygelės, skaitmeninės serviso knygelės neįmanoma pamesti. Po kiekvienos techninės priežiūros klientui atspausdinama jo transporto priemonės techninės priežiūros istorija. Jei atspausdintą variantą pametėte ar gavote pakaitinį automobilį, kuriame neradote atspausdintos techninės priežiūros istorijos, kreipkitės į artimiausią įgaliotąjį „Mazda“ servisą, ir kartu išspręsime šį klausimą.

Remontuodami automobilį įgaliotose „Mazda“ dirbtuvėse galite būti tikri, kad visi techninės priežiūros metu atlikti darbai bus užfiksuoti skaitmeninėje Jūsų automobilio serviso knygelėje.