"2020 metais automobilių gamintojas „Mazda“ švenčia šimtąjį jubiliejų. Per praėjusį šimtmetį automobilių koncernas „Mazda“ įgijo klientų pasitikėjimą visame pasaulyje, ir visi jie gali pasidalyti savo asmeninėmis istorijomis. Kviečiame jus pasidalyti savo „MAZDA“ ISTORIJA su mumis."

„MAZDA“ ISTORIJOS

Cosmosport

Akio Hagiri „Cosmo Sports (Japonija)

„Apie modelį „Cosmo Sports“ svajojau nuo mokyklos laikų. Baigęs mokyklą, pradėjau dirbti ir per 10 metų sutaupiau pakankamai pinigų šiam automobiliui įsigyti. Kai vairuoju šį automobilį, jaučiuosi lyg būčiau kitame pasaulyje. Jaučiu ryšį su savo automobiliu, o tai yra „Jinba Ittai“ idėjos esmė. Įsigijęs šį automobilį, susipažinau su kitais modelio „Cosmo Sports“ gerbėjais ir savininkais. Tai pakeitė mano gyvenimą į gerąją pusę.“

Y1

Brettas McAlisteris „RX-7 FB“ (Australija)

"„Kai buvau vienuolikos, pirmąkart pamačiau legendinį lenktynininką iš Australijos vairuojant modelį „Mazda RX-7“. Tai buvo gražiausias mano kada nors matytas automobilis. Po metų mano dėdė ir teta įsigijo šį modelį. Kai jie pasiimdavo mane su savimi, jausdavausi it devintame danguje. Jausdavausi kaip karalius. Gavęs vairuotojo pažymėjimą, įsigijau modelį „Mazda RX-4“ ir pradėjau praktiką „Maz“ variklių gamykloje, kurioje išmokau perrinkti rotacinius variklius. Įgyti įgūdžiai leido tapti „Mazda“ lenktynių komandos inžinieriumi, o vėliau – ir šturmanu. Tuo metu lenktyniavome su modeliu RX-7 SP. 2012 metais pagaliau įsigijau „Mazda RX-7“ automobilį, kurį kruopščiai restauravau. Manasis RX-7 nenuviltų net žymiojo Australijos lenktynininko.“"

Y2

Judy Laviolette CX-5 (Kanada)

„2018 metų žiemą praleidau Floridoje su savo vaikinu. Tuo metu gyvenome Kvebeke. Vieną dieną sėdome į savąją „Mazda CX-5“ ir per tris dienas įveikėme 3000 kilometrų. Modelį CX-5 mėgstu dėl jo praktiškumo: šiame automobilyje telpa viskas, ko gali reikėti keturių mėnesių kelionėje. Tai yra penkioliktas mūsų įsigytas „Mazda“ automobilis. Pirmąjį šio gamintojo automobilį įsigijome 1988 metais ir tai buvo „Mazda3“ universalas. Mūsų turėtų „Mazda“ automobilių sąraše – du B200 modelio automobiliai, trys MPV modelio automobiliai, du „Protege“ modelio automobiliai, vienas „Mazda5“ modelio ir vienas „Tribute“ modelio automobilis. Iš daugybės mūsų turėtų „Mazda“ automobilių mano mylimiausias yra išraiškingasis žalios spalvos „Mazda2“ modelio automobilis. Labiausiai įsiminusi kelionė – žygis su mūsų pirmuoju „Mazda CX-5“ automobiliu, kurį įsigijome 2014 metų sausį. Tada nukeliavome 15 000 kilometrų per 65 dienas. Tolimose kelionėse grodavau ukulele ir mes kartu dainuodavome grupės „Beatles“ dainas.“

Y3

Roland Weiss MX-5 (Vokietija)

"„Maždaug prieš 30 metų įsigijau „Mazda MX-5“ automobilį. Tuo metu Europoje šio modelio automobilių buvo vos 2500, taigi jie buvo itin reti. Kai važiuodavau gatve, visi atsigręždavo. Mėgavausi vairuodamas savąjį MX-5 automobilį. Mėgavausi jo manevringumu, sklandžiai veikiančia transmisija ir puikiu valdymo efektyvumu. Vairuoti šį automobilį buvo labai smagu. Jaučiausi taip, lyg vairuočiau gokartą. Greitai susipažinau ir susidraugavau su kitais MX-5 modelio automobilių savininkais. Susitikę kelyje, pasisveikindavome įjungdami žibintus. Tada pradėjau galvoti apie šio modelio gerbėjų susitikimą. Pirmasis susitikimas įvyko 1993 metų pavasarį. Kitais metais turėsiu dvi priežastis švęsti: man sukaks 65-eri, o modelis MX-5 švęs trisdešimtąjį jubiliejų, taigi mano turimas šio modelio automobilis oficialiai bus pripažintas klasikiniu.“"

Pasidalykite savąja „MAZDA“ ISTORIJA ir pažymėkite nuotrauką saitažodžiu „#withMazda“.

Mums įdomi jūsų istorija: kaip radote savąjį „Mazda“ automobilį, kokia kelionė labiausiai įsiminė ar koks yra mylimiausias su šiuo automobiliu susijęs prisiminimas?