UŽSISAKYKITE BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

Registruotis bandomajam važiavimui

  • Sakoma, kad netrukus automobilius rinksimės tik internetu, esą, poreikio apžiūrėti juos gyvai, įsėsti į vidų, patikrinti, prie ko kelerius metus dirbo įvairių sričių specialistai, nebus. Tačiau su tuo kategoriškai nesutinka ir „Mazda“ automobilių ekspertai, ir visi, nors kartą įsigiję nuosavą automobilį – bandomasis važiavimas renkantis automobilį yra paprasčiausiai privalomas.
    Bandomasis važiavimas leidžia įvertinti visas svarbiausias trokštamo modelio savybes ir tai, ar automobilis jums „limpa“. Būtent bandomasis važiavimas leidžia išbandyti visas automobilio funkcijas ir sistemas, kurių naudos ar patogumo einant ratu aplink mašiną patikrinti neįmanoma, bei įsitikinti, kad už pažangius sprendimus prašoma kaina – itin žema.

  • Pirmiausia - užsiregistruoti. Tą padaryti galima paprasčiausiai paskambinus į automobilių pardavimo saloną arba, pavyzdžiui, pasinaudoti registracija internete. Taip pat pasirinkite, koks automobilis, ar net keli, jus domina, ir nebijokite užduoti visų dominančių klausimų konsultantui, kuris jus pasitiks. Tai geriausia proga išsiaiškinti visas subtilybes ir dalykus, kurių plika akimi galbūt ir nepastebėsite.

  • Neretai manoma, kad bandomasis važiavimas prieinamas ne visiems ir nė nebandoma išsiaiškinti, kokios bandomojo važiavimo sąlygos, nors šios, tikina automobilių pardavimo specialistai, visiškai paprastos.
    Pagrindinė sąlyga žmogui, kuris registruojasi į bandomąjį važiavimą, yra galiojantis vairuotojo pažymėjimas. Jis bus patikrintas automobilių pardavimo specialisto, o jo duomenys įrašyti į sudaromą bandomojo važiavimo sutartį.

  • Įprastai bandomasis važiavimas trunka maždaug pusvalandį. Neretai tam, kad galėtumėte išbandyti labiausiai dominančias automobilio savybes, kad automobilis atsiskleistų, pavyzdžiui, „Mazda“ automobilių ekspertai pasiūlys jums ir maršrutą, kuriuo verta pasivažinėti. Tiesa, jis nėra privalomas.

    Visgi kai kuriais atvejais bandomasis važiavimas gali būti ilgesnis, pavyzdžiui, gali būti, kad sutarsite, jog jums būtų skirtas automobilis savaitgaliui. Toks atvejis įmanomas, kai vairuotojas turi konkrečių poreikių, nuolat važiuoja tam tikrais keliais, mėgsta užsiimti įvairiomis veiklomis. Kiekvienu atveju, sako automobilių pardavimo specialistai, bandomojo važiavimo trukmė, maršrutas bei kliento poreikiai aptariami individualiai.