DĖL VAIRAVIMO MEILĖS

MAZDA DIZAINAS

Mazda
Mazda

ĮKVEPIAME GYVYBĘ METALUI

Kuriame automobilius, kuriuos vairuoti – vienas malonumas. Tai prasideda nuo patrauklaus dizaino, atspindinčio automobilio dvasią ir asmenybę. Mazda unikalumas – „Kodo“ dizainas. Kiekvienas mūsų automobilis sukurtas taip, kad žadintų malonius pojūčius – tai išreiškiame dizaino kalba.

Mazda

MEISTRIŠKUMAS

Kaip menininkas nori sukelti publikos reakciją, taip ir mes norime sukurti automobilį, kuris sužadintų jo vairuotojo emocijas. Tik žmogaus rankos gali kurti tikrą meną, todėl mūsų procesas prasideda būtent nuo to. Vadiname tai „tiriamuoju pasirengimu“, ir jis dažniausiai niekaip nėra susijęs su automobiliais. Mes eksperimentuojame su formomis, kurios mums atrodo įdomios ar malonios, ir įgyvendiname šias idėjas gamyboje, kur žmogaus rankos prisilietimas visada išlieka esminis.

Mazda

AUTOMOBILIS – KAIP MENO KŪRINYS

Žiūrėdami į vieną iš mūsų automobilių, turėtumėte jaustis taip, lyg žiūrėtumėte į meno kūrinį! Tai ne tik skulptūriškas grožis ir šviesos atspindžių žaismas, bet ir įspūdingas greitis, grakštumas ir galia, viliote viliojantys sėsti prie vairo.

Mazda

„KODO – SOUL OF MOTION“

Judesio įspūdis net automobiliui stovint – tai „Mazda“ dizaino filosofijos „KODO – Soul of Motion“ esmė. Dizaineriai kiekvienam modeliui suteikia unikalų individualumą, likdami ištikimi bendrai idėjai. Automobiliai yra mūsų drobė, o kiekvienas mūsų pagamintas automobilis kvieste kviečia sėsti prie vairo. Mes džiaugiamės, kad vairuotojai mielai priima šį kvietimą.

Mazda
„Noriu, kad jie pajustų, kokią reikšmę „Mazda“ teikia dizainui. Jei jie tai pajus, esu tikras, kad dar labiau mėgausis vairavimu ir džiaugsis savo automobiliu.“
OSAMU FUJIKI, PROFESIONALUS MODELIŲ GAMINTOJAS
Mazda

PRADEDAME NUO MOLIO

Gyvename kompiuterinio projektavimo aukso amžiuje. Galime kurti trimačius modelius su tokiu tikslumu, kuris vos prieš keletą metų nebuvo įmanomas. Tačiau „Mazda“ bendrovėje projektavimas prasideda nuo molio gabalo. Nes tam tiesiog nėra pakaitalo. Meistrai formuoja molį tol, kol atsiskleidžia tobulos linijos, ir tik tada jie pradeda bendradarbiauti su projektuotojais, dirbančiais su skaitmeninėmis technologijomis. Ši tradicinių ir skaitmeninėmis sistemomis dirbančių meistrų partnerystė suvienija stipriausias abiejų pusių jėgas ir leidžia sukurti unikaliai patrauklų dizainą.

Mazda
„Raudona mums atrodė vienintelė spalva, galinti išreikšti stiprią „Mazda“ komandos aistrą ir atsidavimą kurti automobilius.“
SPALVŲ DIZAINERIS AKIHIRO HOSONO APIE „SOUL RED“ SPALVOS SUKŪRIMĄ
Mazda

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS DAŽAI

Atidus rūpestis, skiriamas projektavimo ir gamybos metu, tęsiasi ir dažant automobilį. Spalvų dizaineris ir dažymo meistras bendradarbiauja, siekdami užtikrinti, kad dizainerio numatyta spalva būtų idealiai perteikta naujuose automobiliuose. Tikslus sumaišymas ir dažų užtepimo technologija užtikrina, kad spalva ir blizgesys neatsiliktų nuo kvapą gniaužiančio dizaino. „Soul Red Crystal Metallic“ spalva – puikus pavyzdys, ką galima pasiekti tokiu kruopščiu darbu.

ĮKVEPIAME GYVYBĘ METALUI

Įkvėpti gyvybę automobiliui – tai „Mazda“ dizaino filosofija.

Mazda

SALONO KOMFORTAS

Norime, kad vos pažvelgus į „Mazda“ automobilį, kiltų noras jį vairuoti. Siekiame, kad atsisėdus prie vairo šis noras dar sustiprėtų. Salono dizaineriai sustiprina šį norą, sukurdami apgaubiančio komforto jausmą. Atlikus daugybę eskizų ir pataisymų, sukuriama aplinka, užtikrinanti ryšį tarp vairuotojo ir automobilio. Mūsų dizaineriai didžiuojasi kiekviena intuityviai įrengta ir malonia paliesti salono interjero detale. Žmonės praleidžia daug laiko vairuodami, todėl norime, kad kiekvienoje kelionėje jie jaustųsi lyg namie.

Mazda

MODELIO GAMYBA

Užbaigus kurti pirminį dizainą, jis perduodamas patyrusiam modelių gamintojui, tokiam kaip Koji Fujii, kuris pagamina nedidelio mastelio modelį. Jo tikslas – sukurti modelį, kuris būtų net geresnis už tikrą automobilį. Tiksliai atkuriama kiekviena detalė, kuri bus matoma automobilyje. Šiuo metu gali būti atliekami pataisymai – tai dar vienas „Mazda“ bendradarbiavimo projektuojant pavyzdys. Nėra jokių kompromisų dėl kokybės.

Mazda

Į vairuotoją orientuotas dizainas

Naudodami pažangiausias technologijas, tyrinėjame, kaip žmonės juda ir reaguoja vairuodami. Vėliau mūsų inžinierių ir dizainerių komanda kartu projektuoja saloną ir jo interjerą, orientuodamiesi į vairuotoją. Kai vairavimas atrodo natūralus ir nekelia streso, vairuotojas įgyja maksimalią kontrolę, jaučiasi saugus ir džiaugiasi vairavimu.

Mazda

IŠBANDYKITE IR ĮSITIKINKITE PATYS

Pajuskite „Jinba Ittai“ – ryšį tarp automobilio ir vairuotojo.

DAUGIAU APIE MAZDA

Apsipirkimo įrankiai