PASITIKĖJIMAS UŽTIKRINA GERESNĮ VAIRAVIMĄ

„MAZDA“ SAUGUMAS

2018 CX5 SOM Mazdatravels IG Story Uniqueroads1

„Mazda“ saugumo filosofija

„Mazda“ tikslas – visiems savo klientams užtikrinti vairavimo malonumą ir puikias automobilio saugumo bei aplinkos tausojimo ypatybes. Laikydamasi šios filosofijos, „Mazda“ toliau vykdo saugumo mokslinius tyrimus ir plėtrą, siekdama pagrindinio savo tikslo – sukurti saugią visuomenę,
kurioje nebūtų automobilių avarijų.

Full Section Image Text 12

I-ACTIVSENSE®

Laikantis požiūrio, kad saugumas turi būti užtikrinamas aktyviai, „i-ACTIVSENSE®“ sistemose naudojami milimetrinių bangų radarai ir kameros, kad gerai žinotumėte, kas vyksta aplink jus. Ir tuo pat metu galėtumėte dėmesingai stebėti kelią. Žinodami, kad vairuojant šios sistemos nuolat stebi aplinką ir įspėja jus apie galimus pavojus bei padeda išvengti susidūrimų arba juos sušvelninti, galite vairuoti visiškai pasitikėdami automobiliu ir mėgautis kelione. Tai – dar vienas mūsų „Jinba Ittai“ filosofijos pavyzdys, kai kuriamas ryšys tarp automobilio ir vairuotojo.

Saugumas visose situacijose
2018 Mazda3 Emotional AWD

I-ACTIV AWD®

Nuspėjanti „i-ACTIV AWD®“ sistema užtikrina sukibimą ir stabilų vairavimą bet kokiomis kelio sąlygomis ir bet kokiu oru. Įrengus šią sistemą, informacija, gaunama iš įvairių kelio sąlygų ir vairuotojo veiksmų stebėjimo taškų, naudojama numatyti poreikį važiuoti visais varančiaisiais ratais ir atitinkamai paskirstyti galią.

2018 Mazda3 Emotional AWD

„SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS“ IR „G-VECTORING CONTROL“ TECHNOLOGIJOS

„Mazda“ bendrovėje nuolat siekiame pagerinti vairavimo patirtį. Todėl sukūrėme naują technologiją SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS su technologija „G-Vectoring Control“, kad vairavimas būtų dar sklandesnis ir mažiau varginantis. Aukštesnės klasės vairavimo patirtis padidins jūsų pasitikėjimą ir savijautą.

I-ACTIVSENSE TECHNOLOGIJOS
Mazda

IŠBANDYKITE IR ĮSITIKINKITE PATYS

Pajuskite „Jinba Ittai“ – ryšį tarp automobilio ir vairuotojo.

DAUGIAU APIE „MAZDA“

Apsipirkimo įrankiai