VISŲ LAIKŲ GERIAUSI “MAZDA” PASIŪLYMAI.

NAUDA JUMS IKI 3 600 EUR

Dabar pats geriausias laikas pasirinkti savo naująją „Mazda“:

Nauda Jums iki 3 600 EUR;
• Specialūs pasiūlymai galioja įvairiems “Mazda” modeliams;
• Skirtingi įrangos lygiai, atitinkantys visus jūsų norus;
• Automobiliai salone- pristatymas iki 2 savaičių;
• Lanksčios lizingo sąlygos;
• Galimybė atpirkti Jūsų automobilį ir panaudoti jį kaip dalį naujo automobilio kainos;

 

Registruokites ir „Mazda” komanda paruoš Jums asmeninį pasiūlymą, bei atsakys į visus Jūsų klausimus.

Retail Pict

Atraskite geriausius „Mazda“ pasiūlymus!

Visi modeliai ir visi esami sandėlio pasiūlymai su papildomomis naudomis.

Auto skelbimai. Pasiulymas. Pigus automobiliai

MAZDA3 dabar nuo 19990 EUR

„Mazda3“ įkūnija dviejų tipų charakterius: sportinio hečbeko kontūrai yra kupini įspūdžių ir laisvės, o švarios ir elegantiškos sedano proporcijos yra tarsi kilnus teptuko potėpis. Abu modeliai pasižymi puikiai sukurta vidaus apdaila, pažangiausia SKYACTIV technologija ir moderniomis saugos sistemomis, užtikrinančiomis neprilygstamą ryšį su keliu ir automobiliu. Specialus pasiūlymas nuo 19 990 EUR

Auto skelbimai. Pasiulymas. Pigus automobiliai

MAZDA CX-30

Pasitikite naująjį miesto visureigį „Mazda CX-30“ – tikrą stiliaus įkvėpimą. Išvydę jį, akimirksniu pajusite, kaip japonų meistrų „KODO“ šedevras įžiebia visą Jūsų jausmų gamą. Naujos kartos inovatyviame „Skyactiv-X“ variklyje kartu su benzininio variklio jėga puikiai dera ir dyzelinio variklio efektyvumas. Daugiau galios su mažesnėmis degalų sąnaudomis. Dabar jau ir „Mazda CX-30“. Specialus pasiūlymas gausios komplektacijos automobiliams nuo 21 990 EUR.

Pigus visureigiai. Pasiulymas. Pigus automobiliai

MAZDA CX-5

Naujajame 2020 metų modelyje „Mazda CX-5“ dera naujausios dinamišką valdymą užtikrinančios sistemos, rafinuotas salono dizainas ir skaitmeninės ryšio sistemos. Naujasis modelis užtikrina neprilygstamą važiavimo pojūtį, aukštesnį komforto ir saugumo lygį. Specialus pasiūlymas gausios komplektacijos automobiliams nuo 24 990EUR.

Mazda Springdeck Min

„Mazda“ aksesuarai spalvingoms kelionėms

Susipažinkite su originaliais „Mazda“ aksesuarais, kurie ne tik padidins jūsų automobilio funkcionalumą, bet ir suteiks jo išvaizdai dar daugiau išskirtinumo. Jūsų dėmesiui – net 6 aksesuarų rinkiniai specialiomis kainomis. Palepinkite savąjį „Mazda“ ir dar labiau mėgaukitės kiekviena vairavimo patirtimi.

Apsipirkimo įrankiai