Naujų automobilių akcijos ir pasiūlymai

Mazda CX 5 LT 1200X750

SPECIALUS MAZDA CX-5 PASIŪLYMAS IKI -2738 EUR

Įspūdinga nuo pirmosios akimirkos. MAZDA CX-5 sukurta ne tik įspūdžiui, bet tuo pačiu ir itin praktiškoms visos šeimos kelionėms. Įsitikinkite tuo jau dabar, automobilis su nuolaida iki 2738 EUR jūsų jau laukia salone

CX 60 Exclusive

Dabar pats geriausias laikas pasirinkti savo naująją „Mazda“

Specialūs pasiūlymai galioja įvairiems “Mazda” modeliams. Skirtingi įrangos lygiai, atitinkantys visus jūsų norus. Automobiliai salone- pristatymas iki 2 savaičių. Lanksčios lizingo sąlygos. Galimybė atpirkti Jūsų automobilį ir panaudoti jį kaip dalį naujo automobilio kainos. Registruokites ir „Mazda” komanda paruoš Jums asmeninį pasiūlymą, bei atsakys į visus Jūsų klausimus.

CX 60 Exclusive
2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C28 EXT High+ Min

„Mazda“ aksesuarai spalvingoms kelionėms

Susipažinkite su originaliais „Mazda“ aksesuarais, kurie ne tik padidins jūsų automobilio funkcionalumą, bet ir suteiks jo išvaizdai dar daugiau išskirtinumo. Jūsų dėmesiui – net 6 aksesuarų rinkiniai specialiomis kainomis. Palepinkite savąjį „Mazda“ ir dar labiau mėgaukitės kiekviena vairavimo patirtimi.

NAUJI AUTOMOBILIAI SU NUOLAIDA

Gauti automobilį vos per keletą savaičių ir už patrauklesnę kainą – viliojanti bei visiškai reali galimybė, kuria gali pasinaudoti kiekvienas. Nuolatos domintis naujų automobilių akcijomis, galima išsirinkti idealiai sau tinkantį modelį.

INFORMACIJA APIE MAZDA AKCIJAS

Ieškant naujo automobilio su nuolaida, galioja tokie patys principai, kaip ir renkantis bet kokį kitą naują gaminį. Norint rasti geriausią pasiūlymą, gali tekti paskirti šiek tiek laiko. Jei šiandien tarp naujų akcinių transporto priemonių norimo modelio nėra, jis ten gali atsirasti kitą dieną ar po savaitės. Geriausių pasiūlymų medžioklė itin supaprastėjo gamintojų atstovams pradėjus skelbti naujausius pasiūlymus internete.

Nuolaidos įprastai taikomos salone stovintiems arba sandėlyje laikomiems jau sukomplektuotiems modeliams. Vartotojai, neketinantys įsigyti paties naujausio automobilio, turėtų žvalgytis akcijų prieš modelių kartų kaitą, nes gamintojai dažnai valo sandėlius. Salono ekspozicijoje nauji automobiliai taip pat laikomi ribotą laiką: jam praėjus, galima gauti ir didesnę nei 10 proc. nuolaidą. Panašiai keičiami ir bandomieji modeliai.

Tikimybė rasti naują automobilį su nuolaida proporcinga segmento populiarumui. Neatsitiktinai dažniausiai akcijos taikomos kompaktiniams hečbekams, krosoveriams ir vidutinio dydžio miesto visureigiams. Šiek tiek rečiau su itin didelėmis nuolaidomis parduodami didesni sedanai, SUV modeliai ir kabrioletai. Gamintojų atstovams užsakant mažesnį tokių automobilių kiekį, jų pertekliaus nėra, o kartu rečiau skelbiamos ir akcijos.

Apsipirkimo įrankiai

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Prielaidos: kliento pasirinkto automobilio kaina – 31 790 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 25 432 Eur, neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 12 080,20 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 2.19 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 2.19 proc.), sutarties mokestis – 318 Eur (mėnesio įmokos dydis – 261,65 Eur). Siekdamas gauti vartojimo kreditą klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB ir mokėti banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingui" priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2.62 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 27 858,43 Eur. Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas", UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.