Naujų automobilių akcijos ir pasiūlymai

1800X900 Fiksuotos Hero

IŠSIRINKITE SAVO MAZDA SU FIKSUOTA MĖNESIO ĮMOKA NUO 299 Eur / mėn.

Pasinaudokite pasiūlymu įsigyti puikius „Mazda CX-5“, „Mazda CX-60“, „Mazda6“ ir „Mazda2 Hybrid“ modelius su fiksuotomis įmokomis

MX 30 900X600 I

MAZDA MX-30 MODERNUMAS UŽ 28 212 EUR

Pasinaudokite 14 616 EUR nauda jums

JŪSŲ MAZDA PARUOŠTA VISIEMS ORAMS

Mes žinome kokie nenuspėjami gali būti orai rudenį, todėl kviečiame pasinaudoti mūsų specialiu pasiūlymu, kuris leis mėgautis kiekviena kelionės su MAZDA akimirka ir jaustis saugiai kelyje. Rezervuokite laiką artimiausioje MAZDA atstovybėje ir mes pasirūpinsime stabdžių diskų ir kaladėlių, akumuliatorių bei valytuvų keitimu. Atliekant techninį aptarnavimą, Jums pasiūlysime nemokamą gumų sutepimą žiemai.  Pasiūlymas galioja iki 2023 11 30.

AFS 900X600 R

Specialūs pasiūlymai:

• Stabdžių diskams ir kaladėlėms -30% • Akumuliatoriams -25% • Valytuvams -25%

CX 60 Exclusive

Dabar pats geriausias laikas pasirinkti savo naująją „Mazda“

Specialūs pasiūlymai galioja įvairiems “Mazda” modeliams. Skirtingi įrangos lygiai, atitinkantys visus jūsų norus. Automobiliai salone- pristatymas iki 2 savaičių. Lanksčios lizingo sąlygos. Galimybė atpirkti Jūsų automobilį ir panaudoti jį kaip dalį naujo automobilio kainos. Registruokites ir „Mazda” komanda paruoš Jums asmeninį pasiūlymą, bei atsakys į visus Jūsų klausimus.

CX 60 Exclusive

NAUJI AUTOMOBILIAI SU NUOLAIDA

Gauti automobilį vos per keletą savaičių ir už patrauklesnę kainą – viliojanti bei visiškai reali galimybė, kuria gali pasinaudoti kiekvienas. Nuolatos domintis naujų automobilių akcijomis, galima išsirinkti idealiai sau tinkantį modelį.

INFORMACIJA APIE MAZDA AKCIJAS

Ieškant naujo automobilio su nuolaida, galioja tokie patys principai, kaip ir renkantis bet kokį kitą naują gaminį. Norint rasti geriausią pasiūlymą, gali tekti paskirti šiek tiek laiko. Jei šiandien tarp naujų akcinių transporto priemonių norimo modelio nėra, jis ten gali atsirasti kitą dieną ar po savaitės. Geriausių pasiūlymų medžioklė itin supaprastėjo gamintojų atstovams pradėjus skelbti naujausius pasiūlymus internete.

Nuolaidos įprastai taikomos salone stovintiems arba sandėlyje laikomiems jau sukomplektuotiems modeliams. Vartotojai, neketinantys įsigyti paties naujausio automobilio, turėtų žvalgytis akcijų prieš modelių kartų kaitą, nes gamintojai dažnai valo sandėlius. Salono ekspozicijoje nauji automobiliai taip pat laikomi ribotą laiką: jam praėjus, galima gauti ir didesnę nei 10 proc. nuolaidą. Panašiai keičiami ir bandomieji modeliai.

Tikimybė rasti naują automobilį su nuolaida proporcinga segmento populiarumui. Neatsitiktinai dažniausiai akcijos taikomos kompaktiniams hečbekams, krosoveriams ir vidutinio dydžio miesto visureigiams. Šiek tiek rečiau su itin didelėmis nuolaidomis parduodami didesni sedanai, SUV modeliai ir kabrioletai. Gamintojų atstovams užsakant mažesnį tokių automobilių kiekį, jų pertekliaus nėra, o kartu rečiau skelbiamos ir akcijos.

Apsipirkimo įrankiai