Naujų automobilių akcijos ir pasiūlymai

MX 30 900X600 I

MAZDA MX-30 MODERNUMAS NUO 30 097 EUR

Pasinaudokite 9568 EUR nauda jums

CX 60 Exclusive

Dabar pats geriausias laikas pasirinkti savo naująją „Mazda“

Specialūs pasiūlymai galioja įvairiems “Mazda” modeliams. Skirtingi įrangos lygiai, atitinkantys visus jūsų norus. Automobiliai salone- pristatymas iki 2 savaičių. Lanksčios lizingo sąlygos. Galimybė atpirkti Jūsų automobilį ir panaudoti jį kaip dalį naujo automobilio kainos. Registruokites ir „Mazda” komanda paruoš Jums asmeninį pasiūlymą, bei atsakys į visus Jūsų klausimus.

CX 60 Exclusive

NAUJI AUTOMOBILIAI SU NUOLAIDA

Gauti automobilį vos per keletą savaičių ir už patrauklesnę kainą – viliojanti bei visiškai reali galimybė, kuria gali pasinaudoti kiekvienas. Nuolatos domintis naujų automobilių akcijomis, galima išsirinkti idealiai sau tinkantį modelį.

INFORMACIJA APIE MAZDA AKCIJAS

Ieškant naujo automobilio su nuolaida, galioja tokie patys principai, kaip ir renkantis bet kokį kitą naują gaminį. Norint rasti geriausią pasiūlymą, gali tekti paskirti šiek tiek laiko. Jei šiandien tarp naujų akcinių transporto priemonių norimo modelio nėra, jis ten gali atsirasti kitą dieną ar po savaitės. Geriausių pasiūlymų medžioklė itin supaprastėjo gamintojų atstovams pradėjus skelbti naujausius pasiūlymus internete.

Nuolaidos įprastai taikomos salone stovintiems arba sandėlyje laikomiems jau sukomplektuotiems modeliams. Vartotojai, neketinantys įsigyti paties naujausio automobilio, turėtų žvalgytis akcijų prieš modelių kartų kaitą, nes gamintojai dažnai valo sandėlius. Salono ekspozicijoje nauji automobiliai taip pat laikomi ribotą laiką: jam praėjus, galima gauti ir didesnę nei 10 proc. nuolaidą. Panašiai keičiami ir bandomieji modeliai.

Tikimybė rasti naują automobilį su nuolaida proporcinga segmento populiarumui. Neatsitiktinai dažniausiai akcijos taikomos kompaktiniams hečbekams, krosoveriams ir vidutinio dydžio miesto visureigiams. Šiek tiek rečiau su itin didelėmis nuolaidomis parduodami didesni sedanai, SUV modeliai ir kabrioletai. Gamintojų atstovams užsakant mažesnį tokių automobilių kiekį, jų pertekliaus nėra, o kartu rečiau skelbiamos ir akcijos.

Apsipirkimo įrankiai