VISŲ LAIKŲ GERIAUSI “MAZDA” PASIŪLYMAI.

NAUDA JUMS IKI 5 000 EUR

Dabar pats geriausias laikas pasirinkti savo naująją „Mazda“:

Nauda Jums iki 5 000 EUR;
• Specialūs pasiūlymai galioja įvairiems “Mazda” modeliams;
• Skirtingi įrangos lygiai, atitinkantys visus jūsų norus;
• Automobiliai salone- pristatymas iki 2 savaičių;
• Lanksčios lizingo sąlygos;
• Galimybė atpirkti Jūsų automobilį ir panaudoti jį kaip dalį naujo automobilio kainos;

 

Registruokites ir „Mazda” komanda paruoš Jums asmeninį pasiūlymą, bei atsakys į visus Jūsų klausimus.


NORĖČIAU GAUTI DAUGIAU INFORMACIJOS >

Auto skelbimai. Pasiulymas. Pigus automobiliai

NAUJOJI MAZDA CX-30

Pasitikite naująjį miesto visureigį „Mazda CX-30“ – tikrą stiliaus įkvėpimą. Išvydę jį, akimirksniu pajusite, kaip japonų meistrų „KODO“ šedevras įžiebia visą Jūsų jausmų gamą. Naujos kartos inovatyviame „Skyactiv-X“ variklyje kartu su benzininio variklio jėga puikiai dera ir dyzelinio variklio efektyvumas. Daugiau galios su mažesnėmis degalų sąnaudomis. Dabar jau ir „Mazda CX-30“. Specialus pasiūlymas gausios komplektacijos automobiliams nuo 24 960 EUR.

Pigus visureigiai. Pasiulymas. Pigus automobiliai

MAZDA CX-5

Naujajame 2020 metų modelyje „Mazda CX-5“ dera naujausios dinamišką valdymą užtikrinančios sistemos, rafinuotas salono dizainas ir skaitmeninės ryšio sistemos. Naujasis modelis užtikrina neprilygstamą važiavimo pojūtį, aukštesnį komforto ir saugumo lygį. Specialus pasiūlymas gausios komplektacijos automobiliams nuo 32 490EUR.

Auto skelbimai. Pasiulymas. Pigus automobiliai

NAUJOJI MAZDA3

Visiškai nauja „Mazda3“ turi dvejopą charakterį. Sportiškos hečbeko linijos kelia jaudulį ir teikia laisvės pojūtį. Elegantiškos sedano proporcijos primena tolygų, grakštų teptuko potėpį. Abiejuose modeliuose įrengtas aukščiausios kokybės interjeras, pažangiausia „Skyactiv“ technologija ir naujausia saugumo įranga. Rezultatas – neprilygstamas ryšys su keliu ir automobiliu. Specialus pasiūlymas gausios komplektacijos automobiliams nuo 26 590EUR.

2019 CX30 Campaign SOM Reveal Adventure TW

„Mazda“ aksesuarai spalvingoms rudens kelionėms

Ruduo – neabejotinai puikus metas atsinaujinti pačiam ir atnaujinti savo automobilį. Susipažinkite su originaliais „Mazda“ aksesuarais, kurie ne tik padidins jūsų automobilio funkcionalumą, bet ir suteiks jo išvaizdai dar daugiau išskirtinumo. Jūsų dėmesiui – net 6 aksesuarų rinkiniai specialiomis kainomis. Palepinkite savąjį „Mazda“ ir dar labiau mėgaukitės kiekviena vairavimo patirtimi.

Apsipirkimo įrankiai