VISAPUSIŠKAI RAFINUOTAS

Hečbekas ir sedanas MAZDA3

Benzininis variklis
Kiekviena akimirka kupina spalvų

„Mazda3“ dabar nuo 21 990 EUR

NAUJA KARTA – JAU ČIA

Visiškai nauja „Mazda3“ turi dvejopą charakterį. Sportiškos hečbeko linijos kelia jaudulį ir teikia laisvės pojūtį. Elegantiškos sedano proporcijos primena tolygų, grakštų teptuko potėpį. Abiejuose modeliuose įrengtas aukščiausios kokybės interjeras, pažangiausia „Skyactiv“ technologija ir naujausia saugumo įranga. Rezultatas – neprilygstamas ryšys su keliu ir automobiliu.

WCOTY M3 FB 03 WCDOTY Ch 0407 01 Min

„Mazda3“ paskelbta 2020 metų pasaulio automobilių dizainu

„Mazda3“ laimėjo „2020 m. Pasaulio automobilių dizaino apdovanojimą“ - vieną iš specialiųjų „World Car Awards“ nominacijų. Pristatyta 2010 m., unikali „Mazda“ „Kodo“ dizaino filosofija ir jos sugebėjimas įkvėpti automobilį gyvybingumo buvo varomoji jėga, leidusi “Mazda” laimėti daugybę apdovanojimų už dizainą. „Mazda3“, pristatyta 2019 m., buvo pirmasis modelis, parodantis naujausius kompanijos novatoriško „Kodo“ dizaino pokyčius - labiau subrendęs dizainas, pasitelkiant minimalizmą, daugiau estetikos ir elegancijos bei griežtumą, įkvėptą pojūčių. Tai yra gryniausios japonų meno tradicijos ir erdvės tarp objektų grožis.

Mazda3 Sedan Min

TECHNOLOGIJŲ GALIA

Naujausia „Skyactiv“ technologija pagrįsti varikliai, veikiantys kartu su „M-Hybrid“ elektrine varos sistema, užtikrina mažesnes degalų sąnaudas, nemažindami važiavimo malonumo. SKYACTIV-X – tai novatoriškas, tik „Mazda“ modeliuose naudojamas variklis, kuriame dera benzininio variklio kibirkštinio uždegimo privalumai (išsiplėtimas esant aukštiems sūkiams ir švaresnės išmetamosios dujos) ir dyzelinio variklio slėginio uždegimo nauda (greitesnis pradinis reagavimas ir degalų taupymas.

Auto skelbimai. Pasiulymas. Pigus automobiliai

IŠBANDYKITE IR ĮSITIKINKITE PATYS

Sėskite prie naujojo modelio „Mazda3“ vairo ir mėgaukitės aukščiausiu komfortu bei itin maloniu vairavimu, kuriuos užtikrina įvairūs automobilio salone atlikti pakeitimai ir geresnė vairavimo dinamika.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda3“ specifikacijas.

PRISITAIKYKITE „MAZDA“ PAGAL SAVO POREIKIUS

NES VAIRAVIMĄ VERTA ŠVĘSTI

Dinamiškame pasaulyje, mūsų motorinio gyvenimo ypatybės perkelia linksmybes ir nuotykius už vairo. Štai keletas „Mazda“ istorijų, kurias rekomenduojame perskaityti ir gauti daugiau įkvėpimo:

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.