Sukurta dinamiškiems vairuotojams

2024 MAZDA3

IŠSKIRTINIS, DVASIĄ IŠJUDINANTIS DIZAINAS

„Mazda3“ pažadina visus jūsų pojūčius – nuo sklandžių lenkimų ir jausmingų aerodinaminio kėbulo linijų iki dailiai sukurto interjero. Kelyje jo sportiškas vairavimo pojūtis užkariaus net reikliausius vairuotojus.

Work Of Art On Wheels

MENO KŪRINIAI ANT RATŲ

„Mazda3“ turi žavingą išorę, kuri demonstruoja rafinuoto ir elegantiško japoniško dizaino grožį. Kreivės ir blizgūs paviršiai intriguojančiai atspindi aplinkos šviesą.

Performance R

NAŠUMAS NENEKELIANT VAIRAVIMO PATIRTIES

„Mazda3“ turi revoliucinį „e-Skyactiv“ variklį, kuris naudoja unikalią „Mazda Spark Controlled Compression Ignition“ technologiją, kad jūsų vairavimo patirtis pakiltų į kitą lygį. Jame sumontuota „Mazda M Hybrid“ sistema, užtikrinanti puikų degalų taupymą ir našumą.

2023 Mazda3 IPM4 GER LHD BRD C28 HB SDN 4

PATIRKITE VAIRAVIMO DŽIAUGSMĄ

„Mazda3“ siūlo klasikinę išvaizdą, bet tą patį jaudinantį veikimą ir atsidavimą japonų estetikai bei nepriekaištingai meistriškai. Sėskite prie „Mazda3“ vairo ir mėgaukitės vairavimu šiuo patogiu ir elegantišku automobiliu.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda3“ specifikacijas.

NES VAIRAVIMĄ VERTA ŠVĘSTI

Dinamiškame pasaulyje, mūsų motorinio gyvenimo ypatybės perkelia linksmybes ir nuotykius už vairo. Štai keletas „Mazda“ istorijų, kurias rekomenduojame perskaityti ir gauti daugiau įkvėpimo:

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.