Benzininis variklis

X – PERMAINAS LEMIANTI GALIA. BENZININIS VARIKLIS

„Skyactiv-X“ yra viską keičiantis variklis. Mūsų naujoves diegiantys inžinieriai padarė tai, ko nepavyko padaryti kitiems. „Skyactiv-X“ varikliai, pagrįsti kibirkštinio slėginio uždegimo (angl. Spark Controlled Compression Ignition, SPCCI) technologija, benziną degina daug veiksmingiau. Šie varikliai generuoja didesnę galią, tačiau į aplinką išmeta mažiau teršalų ir sunaudoja mažiau degalų nei įprasti benzininiai varikliai, taigi mėgausitės dar malonesniu važiavimu be jokių kompromisų.

 

NAŠUMAS : 5,4 L/100 KM (MIŠRIUOJU CIKLU)

IŠMETAMŲJŲ TERŠALŲ KIEKIS : 122 G/KM* CO2

180 AG

NAŠUMAS , IŠMETAMŲJŲ TERŠALŲ KIEKIS

VEIKIMO PRINCIPAS

„Skyactiv-X“ varikliai yra pagrįsti unikalia „Mazda“ inžinierių sukurta kibirkštinio slėginio uždegimo (angl. Spark Controlled Compression Ignition, SPCCI) technologija.

 

2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

SPCCI

SPCCI technologija leidžia suderinti dyzeliniams varikliams būdingą degalų naudojimo efektyvumą ir benzininiams varikliams būdingus važiavimo parametrus. Įprastas kibirkštinio uždegimo režimas sklandžiai perjungiamas į slėginio uždegimo režimą, kai degalų ir oro mišinys yra suslegiamas ir deginamas veiksmingiau. Naujojo tipo variklyje dera geriausios benzininių ir dyzelinių variklių savybės.

2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

GERIAUSIOS BENZININIO IR DYZELINIO VARIKLIO SAVYBĖS – VIENAME VARIKLYJE

„Skyactiv-X“ yra galingas benzininis variklis, kurio degalų sąnaudos prilygsta dyzeliniam varikliui būdingoms sąnaudoms. Tai dinamiškas ir našus variklis, kuris mažiau teršia aplinką.

„SKYACTIV-X“ VARIKLIS :

    • PUIKI DEGALŲ EKONOMIJA
    • DIDELIS SUKIMO MOMENTAS
    • GREITAS ATSAKAS
    • DIDELĖ ATIDUODAMOJI GALIA
    • IŠSKIRIA MAŽIAU ŠILUMOS
    • GERAS IŠMETAMŲJŲ DUJŲ FILTRAVIMAS
MAZDA MODELIAI SU SKYACTIV-X VARIKLIU

Pateiktos reikšmės, gautos atlikus bandymus su naujuoju „Vision“ komplektacijos „Mazda3“ sedanu su 2,0 l darbinio tūrio „Skyactiv-X“ varikliu ir mechanine transmisija. Standartinės reikšmės yra apibendrintos reikšmės, gautos taikant naująją pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų metodiką (WLTP).