Stilius, kurį norisi pajausti

Mazda CX-30

CX 30 Mobile Hero
CX 30 60 40 IV

Stilius, kurį norisi pajausti

Pasitikite naująjį miesto visureigį „Mazda CX-30“ – tikrą stiliaus įkvėpimą. Išvydę jį, akimirksniu pajusite, kaip japonų meistrų „KODO“ šedevras įžiebia visą Jūsų jausmų gamą. Naujos kartos inovatyviame „Skyactiv-X“ variklyje kartu su benzininio variklio jėga puikiai dera ir dyzelinio variklio efektyvumas. Daugiau galios su mažesnėmis degalų sąnaudomis.

Mazda CX 30 LT

“Mazda CX-30”- saugiausias “Lietuvos metų automobilis 2020“

„Lietuvos metų automobilis 2020“ komisija „Saugiausio automobilio 2020“ apdovanojimą skyrė „Mazda“ CX-30 miesto visureigiui, kuris puikiai pasirodė kartu su VGTU mokslininkais atliktose avarinio stabdymo ir autonominio stabdymo rungtyse, o „Euro NCAP“ įvertinimas – puikus.

Mazda CX 30 EURO NCAP

PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ „EURO NCAP“ ĮVERTINIMAS

Atlikus naujausius „Euro NCAP“ bandymus, naujajam modeliui „Mazda CX-30“ suteiktas aukščiausias penkių žvaigždučių įvertinimas. Praeitais metais aukščiausias įvertinimas suteiktas modeliui „Mazda 6“, o šių metų pradžioje – naujajam „Mazda 3“ modeliui, taigi „Mazda CX-30“ yra trečiasis šio automobilių gamintojo modelis, gavęs bendrą penkių žvaigždučių įvertinimą pagal naujuosius griežtesnius 2018 m. „Euro NCAP“ atsparumo smūgiams reikalavimus.

2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

Technologijų galia

Naujausia „Skyactiv“ technologija pagrįsti varikliai, veikiantys kartu su „M-Hybrid“ elektrine varos sistema, užtikrina mažesnes degalų sąnaudas, nemažindami važiavimo malonumo. SKYACTIV-X – tai novatoriškas, tik „Mazda“ modeliuose naudojamas variklis, kuriame dera benzininio variklio kibirkštinio uždegimo privalumai (išsiplėtimas esant aukštiems sūkiams ir švaresnės išmetamosios dujos) ir dyzelinio variklio slėginio uždegimo nauda (greitesnis pradinis reagavimas ir degalų taupymas.

Laisvos erdvės grožis

Šiuo principu grindžiamas šviesaus ir erdvaus automobilio salono dizainas. Japonijoje tai vadinama „Yohaku“. Erdviame automobilio salone patogiai keliaus penki asmenys, kurie galės ne tik laisvai bendrauti tarpusavyje, bet ir grožėtis vaizdu pro langą. Tuo pačiu principu grindžiamas ir erdvios bei universalios bagažinės dizainas.

2019 CX30 Campaign SOM Batch1 Post 7 TW

Daugiau erdvės visiems

Šviesus ir erdvus naujosios „Mazda CX-30“ salonas teikia atvirumo įspūdį. Erdvė tarp patogiu ir plačiu porankiu atskirtų vairuotojo ir keleivio sėdynių, taip pat erdvė tarp priekinių ir galinių sėdynių teikia daugiau laisvės judėti ir atsipalaiduoti. Visi erdviame salone esantys asmenys gali geriau matyti vienas kitą, taigi gali laisviau bendrauti tarpusavyje. Be to, į automobilį patogiau įsėsti ir iš jo išlipti.

2019 CX30 Campaign SOM Batch1 Post 3TW

Viskas lengvai pasiekiama

Erdvi vairuotojo zona užtikrina aukščiausio lygio komfortą. Visi valdymo prietaisai įtaisyti patogiu atstumu nuo vairuotojo, taigi automobilio valdymas nereikalauja ypatingų pastangų, o vairuotojas visą savo dėmesį gali sutelkti į kelią ir mėgautis neįtikėtinai maloniu vairavimu.

CX 30 City Min

IŠBANDYKITE IR ĮSITIKINKITE PATYS

Sėskite prie naujojo modelio „Mazda CX-30“ vairo ir mėgaukitės aukščiausiu komfortu bei itin maloniu vairavimu, kurį užtikrina įvairūs automobilio salone atlikti atnaujinimai ir geresnė vairavimo dinamika. Vairavimo padėtis padeda sumažinti nematomas zonas, taigi prisideda prie didesnio jūsų ir jūsų keleivių saugumo.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRĄ Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda CX-30“ specifikacijas.

PRISITAIKYKITE „MAZDA“ PAGAL SAVO POREIKIUS

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.