PRITAIKYTAS BET KOKIAM GYVENIMO BŪDUI

Mazda CX-30

480X852 Jan CX 30

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS KOMPAKTIŠKAS MIESTO VISUREIGIS

Nesvarbu, kur vyktumėte – į šurmuliuojančias miesto gatves ar mėgautis ramybe gamtoje, „Mazda CX-30“ visureigis puikiai įsilies į bet kokią aplinką, spinduliuodamas energija iš išorės ir užtikrindamas visišką komfortą viduje. Patirkite malonumą vairuodami šį išskirtinį visureigį, kurio dizainas pagrįstas tradicine „Jinba Ittai“ filosofija, užtikrinant nuolatinį ryšį tarp vairuotojo ir automobilio. Tai intuityvus ir saugus visureigis, kurį smagu vairuoti bei lengva prižiūrėti.

CX 30 Sideshot16 Sleek And Bold 1000X600

ELEGANTIŠKAS IR IŠRAIŠKINGAS DIZAINAS

Japoniška estetika pagrįstame „Mazda CX-30“ visureigyje puikiai dera išskirtinis dinamiškumas ir minimalistinė elegancija. Tai yra nepakartojamai patvarus kompaktiškas visureigis – nuo aptakaus aerodinaminio silueto iki rafinuotos salono apdailos.

CX 30 Sideshot16 Sleek And Bold 1000X600
2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

SUKURTAS JUMS

Mūsų naujausiuose „Skyactiv“ varikliuose įdiegta elektroninė „M-Hybrid“ technologija leidžia optimizuoti degalų sąnaudas, nesumažindama vairavimo malonumo. Į žmogų orientuotas dizainas užtikrina dar intuityvesnį ir patogesnį važiavimą. Pakabos sistema lengvai sugeria smūgius ir vibraciją, todėl galėsite mėgautis itin sklandžiu važiavimu.

2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

PRITAIKYTAS JŪSŲ GYVENIMO BŪDUI

„Mazda CX-30“ modelis yra išties gražus – nuo aptakių kėbulo linijų iki rafinuotos salono apdailos ir pažangiųjų technologijų po variklio dangčiu. Jis papildys ir pagerins jūsų kasdienybę, o kiekviena kelionė taps tikru malonumu.

2019 CX30 Campaign SOM Batch1 Post 16 TW

MAŽIAU YRA DAUGIAU

Visureigio salone galėsite mėgautis nepaprastai patogia vairavimo aplinka. Viskas – nuo kojų, galvos ir nugaros padėties iki įtaisytų sistemų valdymo mygtukų išdėstymo – apgalvota atsižvelgiant į jus, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir visą dėmesį sutelkti į kelią.

2019 CX30 Campaign SOM Batch1 Post 16 TW
CX 30 Test Drive Block 1000X600

DŽIAUGSMAS VAIRUOTI

Sėskite prie modelio „Mazda CX-30“ vairo ir pajuskite šio stilingojo visureigio dinamiškumą. Dėl savo universalių funkcijų ir kompaktiško dydžio CX-30 atitiks net reikliausių miesto vairuotojų poreikius.

CX 30 Test Drive Block 1000X600
Mazda Cx 30 Gallery Rear Dark Min

KOMPLEKTACIJOS VARIANTAI „NAGISA“ IR „HOMURA“

Sužinokite daugiau apie modelio komplektacijos variantus – „Nagisa“, kuriame dera rafinuotas vintažas ir modernus sportiškumas, ir sportiškąjį variantą „Homura“.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRA Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda CX-30“ specifikacijas.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.