IŠSKIRTINIS ŠEIMAI SKIRTAS MIESTO VISUREIGIS, PRITAIKYTAS PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

„MAZDA CX-5“

PASIRUOŠĘS ĮVEIKTI BET KOKĮ JŪSŲ PASIRINKTĄ KELIĄ

Šiame dailiu išorės ir salono stiliumi pasižyminčiame visureigyje pakaks vietos visai šeimai. Be to, galėsite mėgautis itin dinamišku vairavimu. Nesvarbu, kur vyksite, – visureigis „Mazda CX-5“ visada bus pasiruošęs leistis į kelionę su jumis. Naujajam modeliui numatytos trys ypatingos komplektacijos klasės (Special Edition) su išskirtiniais salono ir išorės dizaino elementais, atitiksiančiais jūsų gyvenimo būdą. 

PRITAIKYTAS JŪSŲ GYVENIMO BŪDUI

Atraskite jūsų ir jūsų šeimos gyvenimo būdui tinkamiausią „Mazda CX-5“ automobilį rinkdamiesi iš įvairių komplektacijos lygių.

Signature

SIGNATURE: PATRAUKLUS STILIUS

Rafinuotas, elegantiškas išorės stilius perkelia KODO dizainą į aukštesnį lygį, todėl su 2022 m. modelio versija „Mazda CX-5“ tikrai neliksite nepastebėti. Prabangaus, į naudotoją orientuoto automobilio salono erdvė yra sukurta užtikrinti jūsų ramybę. Be to, salone pakaks vietos visai šeimai, todėl nuotykiais galėsite mėgautis kartu.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C31 EXT Sport Min

BLACKOUT EDITION & BLACKOUT PLUS: DINAMIŠKAS IR SMAGUS VAIRAVIMAS

Modelio versija „Mazda CX-5 Blackout Edition“ pasižymi sportiškesniu ir išraiškingesniu stiliumi. „Gloss Black“ stiliaus išorės dizaino elementai puikiai dera su šoninio vaizdo veidrodėliais, apdailos juostelėmis, 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiais, „Gloss Black“ stiliaus firminiu ženkleliu. Taigi modelio versija „Blackout Edition“ pasižymi sportiniu ir rafinuotu stiliumi.

Newgroundii

NEWGROUND: NUOTYKIAI VISIEMS KELEIVIAMS

Modelio versija „Mazda CX-5 Newground“ pasižymi santūresniu išorės dizainu. Automobilyje sumontuotos „Satin Black“ stiliaus išorės apdailos juostelės, papildomi sidabrinės („Silver“) spalvos akcentai automobilio šonuose, taip pat sidabrinės spalvos apsauginiai dugno gaubtai priekyje ir gale, teikiantys automobilio išvaizdai daugiau išraiškingumo. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę stilingai.

VISA INFORMACIJA APIE „MAZDA CX-5“ AUTOMOBILIUS

Sužinokite daugiau informacijos apie modelį „Mazda CX-5“. Registruokitės bandomajam važiavimui ir patys išmėginkite automobilį arba sužinokite daugiau informacijos perskaitę mūsų paruoštus bukletus.

2021 CX 5 Trunk

Puikios eksploatacinės savybės ir didelis galingumas

„Mazda CX-5“ pasižymi aukštu komforto ir saugos lygiu bei puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Naujojo modelio bagažinė yra didesnė, t. y. jos talpa siekia 541 litrus. Vežant tik daiktus, galima nulenkti galines sėdynes ir bagažinės talpą padidinti iki 1303 litrų. Su įspūdingai galingu CX-5 be vargo vilksite 2000 kg. Taigi su savimi tikrai galėsite pasiimti viską, ko jums gali prireikti kelionėje.

Skyactive 1

„Skyactiv“ technologija meskite iššūkį nusistovėjusiai tvarkai

SKYACTIV-BODY ir SKYACTIV-CHASSIS technologijomis pagrįstas „Mazda CX-5“ kėbulas ir važiuoklė užtikrina nenutrūkstamą automobilio kontrolę. Automobilis itin tiksliai reaguoja į visas vairuotojo komandas. Naujajame modelyje įdiegta sukimo momento kontrolės sistema „G-Vectoring Control“ (GVC), taigi jis yra kaip niekad patogus, rafinuotas ir lengvai valdomas.

Camov

Visų varančiųjų ratų sistema ir sukimo momento kontrolės sistema „G-Vectoring Control Plus“

Išmanioji automobilių gamintojo „Mazda“ sukurta visų varančiųjų ratų sistema tiksliai paskirsto sukimo momentą ir užtikrina maksimalią degalų ekonomiją bei puikų ratų sukibimą. Naujoji sukimo momento kontrolės sistema „G-Vectoring Control Plus“ taip pat padidina automobilio valdymo jautrumą, stabilumą ir ratų sukibimą posūkiuose.

ATSISIŲSKITE KAINORAŠTĮ IR BROŠIŪRA Į SAVO EL. PAŠTĄ

Sužinokite apie „Mazda CX-5“ specifikacijas.

SUKURKITE SAVĄJĮ MAZDA

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.