Automobilyje jausitės lyg namuose

2020 metų modelis „Mazda CX-5“ – šeimai skirtas miesto visureigis

Mazda CX 5 Mobile 550X675
Kai pasaulis verčiasi aukštyn kojomis, tikri dalykai suteikia tvirtą pagrindą!

Visų laikų geriausi pasiūlymai su nauda Jums iki 4 490 EUR

Aukštesnis patogumo ir saugumo lygis

Smagios kelionės visai šeimai

Naujajame 2020 metų modelyje „Mazda CX-5“ dera naujausios dinamišką valdymą užtikrinančios sistemos, rafinuotas salono dizainas ir skaitmeninės ryšio sistemos. Naujasis modelis užtikrina neprilygstamą važiavimo pojūtį, aukštesnį komforto ir saugumo lygį.

2019 CX 5 EU(LHD) C31 Png Min

Puikios eksploatacinės savybės ir didelis galingumas

2020 metų modelis „Mazda CX-5“ pasižymi aukštu komforto ir saugos lygiu bei puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Naujojo modelio bagažinė yra didesnė, t. y. jos talpa siekia 506 litrus. Vežant tik daiktus, galima nulenkti galines sėdynes ir bagažinės talpą padidinti iki 1620 litrų. Su įspūdingai galingu 2020 metų modeliu CX-5 be vargo vilksite 2000 kg. Taigi su savimi tikrai galėsite pasiimti viską, ko jums gali prireikti kelionėje.

PLATFORM HERO Rgb Final R3 Png Min

„Skyactiv“ technologija meskite iššūkį nusistovėjusiai tvarkai

SKYACTIV-BODY ir SKYACTIV-CHASSIS technologijomis pagrįstas 2020 metų modelio „Mazda CX-5“ kėbulas ir važiuoklė užtikrina nenutrūkstamą automobilio kontrolę. Automobilis itin tiksliai reaguoja į visas vairuotojo komandas. Naujajame modelyje įdiegta sukimo momento kontrolės sistema „G-Vectoring Control“ (GVC), taigi jis yra kaip niekad patogus, rafinuotas ir lengvai valdomas.

AWD WET Rgb Final R2 Png Min

Visų varančiųjų ratų sistema ir sukimo momento kontrolės sistema „G-Vectoring Control Plus“

Išmanioji automobilių gamintojo „Mazda“ sukurta visų varančiųjų ratų sistema tiksliai paskirsto sukimo momentą ir užtikrina maksimalią degalų ekonomiją bei puikų ratų sukibimą. Naujoji sukimo momento kontrolės sistema „G-Vectoring Control Plus“ taip pat padidina automobilio valdymo jautrumą, stabilumą ir ratų sukibimą posūkiuose. Kokių kitų naujovių rasite 2020 metų modelyje? Bekelės režimą!

KOMFORTAS VISAI ŠEIMAI

Naujojo dizaino salono tvirtumas nenusileidžia automobilio kėbului ir pasižymi išskirtiniu komfortu, kokybe bei funkcionalumu. Prabangus 2020 metų modelis CX-5 sėkmingai varžosi su geriausiais šios klasės automobiliais.

Pasirinkite norimą komplektacijos lygį

Mūsų stilingasis šeimai skirtas miesto visureigis pasižymi geresne važiavimo dinamika ir neprilygstamu vairavimo malonumu, taigi leidžia mėgautis „Jinba Ittai“ pojūčiu – nenutrūkstamu ryšiu tarp vairuotojo ir automobilio. Komplektacijos lygio pasirinkimo puslapyje galite rinktis iš įvairių komplektacijos variantų ir pritaikyti savąjį 2020 metų modelį „Mazda CX-5“ pagal asmeninius poreikius.

CX 5 Family Min

VIENAS GERIAUSIŲ ŠIUOLAIKINIŲ ŠEIMAI SKIRTŲ VIDUTINIO DYDŽIO MIESTO VISUREIGIŲ

Projektuojant naująjį „Mazda CX-5“ modelį, mums pavyko užtikrinti neprilygstamą vairavimo patirtį, išskirtinį dizainą, lengvai valdomas sistemas ir tikslų automobilio valdymą. Tai patvirtina mūsų gauti apdovanojimai. Tačiau tobulėjimui nėra ribų. Mes ir toliau gerinsime savo automobilius, siekdami užtikrinti neprilygstamą važiavimo malonumą.

CX 5 Lifestyle Skis Min

DŽIAUKITĖS ŠVARIU RYTINIU SNIEGU

Įsivaizduokite, kad ankstyvą rytą kylate į kalną ir jaučiatės kupini energijos ir gyvybės. Taip jausitės važiuodami su naujuoju modeliu „Mazda CX-5“, kuriame įrengta visų varančiųjų ratų sistema „i-ACTIV“. Su šiuo modeliu itin malonu važiuoti bet kokiu oru ar kelio sąlygomis.

2019 CX 5 US(LHD) C33 Png Min

Išbandykite ir įsitikinkite patys

Sėskite prie naujojo modelio CX-5 vairo ir mėgaukitės aukščiausiu komfortu bei itin maloniu vairavimu, kuriuos užtikrina įvairūs automobilio salone atlikti pakeitimai ir geresnė vairavimo dinamika. Tiksliau ir maloniau vairuojamas 2020 metų modelis „Mazda CX-5“ netruks įgyti smagiausiai valdomo automobilio reputaciją miesto visureigių segmente.

Atsisiųskite kainoraštį ir brošiūrą į savo el. paštą

Sužinokite apie „Mazda CX-5“ specifikacijas.

PRISITAIKYKITE „MAZDA“ PAGAL SAVO POREIKIUS

SUKURKITE SAVĄJĮ MAZDA

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.