„MAZDA“ automobilių servisas

Kai reikia nuolat palaikyti gerą automobilio techninę būklę, tik originalus „Mazda“ autoservisas gali užtikrinti taip trokštamą ramybę.

Vadovaudamiesi Vyriausybės sprendimu ir siekdami užtikrinti saugų klientų aptarnavimą, „Mazda“ automobilių pardavimo salonuose aptarnaujame tik Galimybių pasą turinčius klientus.

Mūsų darbuotojai turi teisę paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siekiant įsitikinti, jog Galimybių pasas priklauso būtent Jums. Taip pat lankantis salone rekomenduojame dėvėti apsauginę veido kaukę.

„Mazda“ automobilių serviso klientai be Galimybių paso aptarnaujami ne ilgiau nei 15 minučių. Aptarnavimo metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Jei turite bet kokių klausimų apie automobilio pirkimą, finansavimą ar serviso paslaugas - kviečiame susisiekti su oficialiu „Mazda“ atstovu.

Automobilių servisas. Autoservisas

GAUKITE FINANSAVIMĄ

Jūsų „Mazda“ atstovo autoserviso komandos nariai yra baigę gamyklos mokymus, kad galėtų teikti išskirtinį aptarnavimą ir užtikrinti geriausią jūsų automobilio veikimą. „Mazda“ atstovybėse naudojamos originalios „Mazda“ dalys ir įranga, kad jūsų automobilis gautų geriausią įmanomą priežiūrą. Autoservisas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje.

Registruotis į servisą