VISUREIGIO “MAZDA CX-5” ĮRANGA

Newgroundii

Išsukite iš praminto kelio ir patirkite naujų nuotykių

Išbandykite savąjį miesto visureigį: išmanioji visų varančiųjų ratų sistema su 27 jutikliais stebi kelio sąlygas, sulygina turimus duomenis (pavyzdžiui, informaciją apie vairuotojo veiksmus, lauko temperatūrą, valytuvų naudojimą, kelio nuolydį, posūkio kampą ir greičio pedalo naudojimą) ir atitinkamai paskirsto sukimo momentą priekiniams ir galiniams ratams.

NAUJOS CX-5 FUNKCIJOS
DIZAINAS
TECHNOLOGIJOS
2019 Mazda Cx 5 Bose Sound System Centerpoint Audiopilot

Aukščiausios kokybės garsas

Sukūrėme ypač tylų saloną, kad daugiau girdėtumėte tai, ko norite. „Mazda“ inžinieriai panaudojo unikalias garsą slopinančias medžiagas – garsą slopinantį stiklą ir siūlių izoliacines medžiagas, padedančias nuslopinti nepageidaujamą kelio triukšmą. Dabar susikalbėti daug lengviau. Sumažinamas variklio triukšmas ir vibracija. Taigi, jei norite vairuojant mėgautis tyla ir ramybe, pabendrauti su bendrakeleiviais ar pasimėgauti itin švariais muzikos garsais, skleidžiamais 10 garsiakalbių „Bose®“ garso sistemos su „Centerpoint® 2“ ir „AudioPilot® 2“ funkcijomis, užtikriname, kad jūsų kelionė bus tikrai maloni.

TECHNINĖS SAVYBĖS
SAUGUMAS

VISA INFORMACIJA APIE „MAZDA CX-5“ AUTOMOBILIUS

Sužinokite daugiau informacijos apie modelį „Mazda CX-5“. Registruokitės bandomajam važiavimui ir patys išmėginkite automobilį arba sužinokite daugiau informacijos perskaitę mūsų paruoštus bukletus.

Kaip atrodo jūsų naujasis automobilis? Išbandykite įvairius komplektacijos variantus

Su automobilių komplektacijos konfigūravimo programa, pritaikyta ir naujajam „Mazda CX-5“, leis įvertinti visas šio erdvaus automobilio siūlomas galimybes. Programa leidžia peržiūrėti viską nuo spalvų ir faktūrų iki mažiausių dizaino elementų, leidžiančių pritaikyti automobilį pagal asmeninius ir šeimos poreikius.

SUKURKITE SAVĄJĮ MAZDA