MAZDA CX-5 Įranga

„Mazda CX-5“ su „G-Vectoring Control Plus“ technologija užtikrina sklandesnį ir mažiau varginantį vairavimą. Kad vairuoti būtų dar patogiau – reikšminga kiekviena detalė.

DIZAINAS
TECHNOLOGIJOS
2019 Mazda Cx 5 Bose Sound System Centerpoint Audiopilot

Aukščiausios kokybės garsas

Sukūrėme ypač tylų saloną, kad daugiau girdėtumėte tai, ko norite. „Mazda“ inžinieriai panaudojo unikalias garsą slopinančias medžiagas – garsą slopinantį stiklą ir siūlių izoliacines medžiagas, padedančias nuslopinti nepageidaujamą kelio triukšmą. Dabar susikalbėti daug lengviau. Sumažinamas variklio triukšmas ir vibracija. Taigi, jei norite vairuojant mėgautis tyla ir ramybe, pabendrauti su bendrakeleiviais ar pasimėgauti itin švariais muzikos garsais, skleidžiamais 10 garsiakalbių „Bose®“ garso sistemos su „Centerpoint® 2“ ir „AudioPilot® 2“ funkcijomis, užtikriname, kad jūsų kelionė bus tikrai maloni.

TECHNINĖS SAVYBĖS
SAUGUMAS
2017 CX 5 SOM All New CX 5 Facebook Interior Still 899266054634042771 899266054634042771

SAUGESNIS BŪDAS – APSKRITAI IŠVENGTI AVARIJŲ

Pasitikėjimas – kiekvieno „Mazda“ automobilio dalis. Tai pasiekiama naudojant gausybę sudėtingų saugos technologijų. Novatoriškos technologijos ir aptikimo prietaisai padeda vairuotojams pastebėti galimus pavojus ir išvengti susidūrimų ar sumažinti jų žalą. Todėl galite sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia – į kelią.

SUKURKITE SAVĄJĮ MAZDA