VISUREIGIO “MAZDA CX-5” ĮRANGA

2018 CX5 SOM Mazdatravels FB Sunset

Išsukite iš praminto kelio ir patirkite naujų nuotykių

Išbandykite savąjį miesto visureigį: išmanioji visų varančiųjų ratų sistema su 27 jutikliais stebi kelio sąlygas, sulygina turimus duomenis (pavyzdžiui, informaciją apie vairuotojo veiksmus, lauko temperatūrą, valytuvų naudojimą, kelio nuolydį, posūkio kampą ir greičio pedalo naudojimą) ir atitinkamai paskirsto sukimo momentą priekiniams ir galiniams ratams.

DIZAINAS
TECHNOLOGIJOS
2019 Mazda Cx 5 Bose Sound System Centerpoint Audiopilot

Aukščiausios kokybės garsas

Sukūrėme ypač tylų saloną, kad daugiau girdėtumėte tai, ko norite. „Mazda“ inžinieriai panaudojo unikalias garsą slopinančias medžiagas – garsą slopinantį stiklą ir siūlių izoliacines medžiagas, padedančias nuslopinti nepageidaujamą kelio triukšmą. Dabar susikalbėti daug lengviau. Sumažinamas variklio triukšmas ir vibracija. Taigi, jei norite vairuojant mėgautis tyla ir ramybe, pabendrauti su bendrakeleiviais ar pasimėgauti itin švariais muzikos garsais, skleidžiamais 10 garsiakalbių „Bose®“ garso sistemos su „Centerpoint® 2“ ir „AudioPilot® 2“ funkcijomis, užtikriname, kad jūsų kelionė bus tikrai maloni.

TECHNINĖS SAVYBĖS
SAUGUMAS

Kaip atrodo jūsų naujasis automobilis? Išbandykite įvairius komplektacijos variantus

Su automobilių komplektacijos konfigūravimo programa, pritaikyta ir naujajam „Mazda CX-5“, leis įvertinti visas šio erdvaus automobilio siūlomas galimybes. Programa leidžia peržiūrėti viską nuo spalvų ir faktūrų iki mažiausių dizaino elementų, leidžiančių pritaikyti automobilį pagal asmeninius ir šeimos poreikius.

2019 CX 5 US(LHD) C33 Png Min

Išbandykite ir įsitikinkite patys

Sėskite prie naujojo modelio CX-5 vairo ir mėgaukitės aukščiausiu komfortu bei itin maloniu vairavimu, kuriuos užtikrina įvairūs automobilio salone atlikti pakeitimai ir geresnė vairavimo dinamika. Tiksliau ir maloniau vairuojamas „Mazda CX-5“ netruks įgyti smagiausiai valdomo automobilio reputaciją miesto visureigių segmente.

SUKURKITE SAVĄJĮ MAZDA