MAZDA Banner 480X852
Mazda CX 60 1200X800

GALINGAS NAUJAS DYZELINIO VARIKLIO PASIRINKIMAS

„Mazda CX-60“ dabar galima įsigyti ir su galingu 3,3 litro šešių cilindrų „e-Skyactiv D“ dyzeliniu varikliu. Naudojant M Hybrid – švelnią hibridinę sistemą, dyzelinis variklis garantuoja puikų degalų efektyvumą ir žemą emisijos lygį, taip pat stiprų sukimo momentą, kurį aiškiai jaučiate net esant dideliam apsisukimų dažniui. Dyzeliniai modeliai yra tiek galinių, tiek visų ratų varomų, tų pačių klasių kaip ir PHEV modeliai.

NAUJASIS PAVYZDINIS AUTOMOBILIŲ GAMINTOJO „MAZDA“ MODELIS

Naujasis modelis „Mazda CX-60“ įkūnija visas per paskutinius 100 metų suformuotas automobilių gamintojo „Mazda“ vertybes – išskirtinį išorės ir salono dizainą, kokybišką Japonijos meistrų darbą ir naująsias technologijas. Visa tai skirta neišdildomam įspūdžiui užtikrinti tiek vairuotojams, tiek keleiviams.

CX 60 Intro Charging

Kaip ir kitus „Mazda“ automobilius, intuityvųjį, saugų, patogų ir išvaizdų modelį CX-60 itin malonu vairuoti. Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas modelis įkūnija Japonijos paveldą ir patyrusių gamintojo „Mazda“ meistrų aistrą kurti išskirtinius automobilius. Naujoji „Mazda CX-60“ taip pat yra pirmasis šio gamintojo įkraunamasis hibridinis modelis (PHEV), kuriame įdiegta daugybė naujų vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų.

CX 60 Intro Charging
Towing LT2

JĖGOS ELEGANCIJA

„Mazda CX-60“ sukurtas taip, kad padarytų įspūdį: ne tik elegantišku „Kodo“ dizainu ir aukštos kokybės medžiagomis, bet ir 2 500 kg vilkimo galia. Priekabos stabilumo kontrolė (TSC), užtikrinanti didžiausią stabilumą ir saugumą kartu su „Mazda Intelligent Drive Select“ (Mi-Drive) technologija, leidžia lengvai bei patogiai įjungti vilkimo režimą. Tai užtikrina jums unikalią vairavimo patirtį, kurią siūlo tik „Mazda“, todėl nuo šiol nebereikia daryti kompromisų tarp našumo ir komforto - savo valtį, dviračius ar kitus aktyvaus laisvalaikio priedus galite gabenti su savimi.

Cx 60 Td

MAZDA CX-60 ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

•2,5 PHEV 8AT AWD 327AG/500NM •CO2 – 33 g/km •Vidutinės kombinuotos degalų sąnaudos 1,5l/100 km •Elektra nuvažiuojamas atstumas 63 km •Pilna saugos įranga •BOSE garso sistema •Vairuotojo atpažinimo sistema

AKCENTAI

Įvertinkite naująjį modelį „Mazda CX-60“ ir jo teikiamus privalumus – nuo mažesnio poveikio aplinkai iki jaudinančio ir patogaus važiavimo. Pirkėjai taip pat gali rinktis įkraunamąją modelio versiją, kuri tikrai patenkins kasdienius vairuotojų poreikius. Tvariosios modelio „Mazda CX-60“ varos sistemos suprojektuotos užtikrinti išskirtinį važiavimą ir patenkinti visus vairuotojų poreikius.

PRITAIKYTAS JŪSŲ GYVENIMO BŪDUI
CX 60 Exclusive

MODELIO VERSIJOS „EXCLUSIVE-LINE“ STANDARTINĖ ĮRANGA

Modelio versijoje „Mazda CX-60 Exclusive-Line“ gausu saugos ir pramoginių sistemų, leidžiančių susieti išmanųjį telefoną su automobilio kompiuteriu. Šildomas vairas ir priekinės sėdynės užtikrina išskirtinį komfortą. Be to, važiuodami jaukiame salone, galėsite visiškai atsipalaiduoti, nes jūsų saugumą užtikrins tokios saugos sistemos kaip nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Monitoring“, automobilio statymo jutikliai, išmanioji stabdžių sistema „Smart City Break Support“ ir kt. Dar daugiau komforto teikia išmanioji beraktė atrakinimo (užrakinimo) sistema ir atstumo jutikliai, įtaisyti priekyje bei gale. Šį automobilį norėsis vairuoti ne vienus metus.

CX 60 Exclusive
CX 60 Homura Cut

MODELIO VERSIJA „HOMURA“

Modelio versijoje „Mazda CX-60“ numatyta nemažai papildomų patrauklių dizaino elementų, teikiančių automobiliui sportiškesnę išvaizdą. Be to, šioje modelio versijoje įtaisytos juodos spalvos oda aptrauktos sėdynės, salono apšvietimo sistema ir kojų zonos apšvietimas salono gale kuria itin jaukią aplinką, taigi prie vairo norėsis sėsti dar ir dar kartą. Sistema „Driver Personalization System“, išorinių vaizdo kamerų sistema, leidžianti stebėti vaizdą 360 laipsnių kampu, ir kita papildoma komforto įranga leidžia automobilį dar labiau pritaikyti pagal asmeninius poreikius.

CX 60 Takumi Intro

MODELIO VERSIJA „TAKUMI“

Įvertinkite unikalų japoniškąjį dizainą. Modelio versijos „Mazda CX-60 Takumi“ apdailai naudojama baltos spalvos napa oda, unikalios tekstūros audiniai ir chromuotos detalės. Kiekviena smulkmena šioje modelio versijoje užtikrina maksimalų vairuotojo ir keleivių komfortą bei itin malonias keliones. Sistema „Driver Personalization System“, išorinių vaizdo kamerų sistema, leidžianti stebėti vaizdą 360 laipsnių kampu, ir kita papildoma komforto įranga leidžia automobilį dar labiau pritaikyti pagal asmeninius poreikius.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
  • Naujoji galinių varančiųjų ratų sistema užtikrina geresnį galios paskirstymą automobiliui greitėjant, stabdant, jį vairuojant ir važiuojant posūkiuose. Palyginti su priekinių varančiųjų ratų sistema, tai lemia geresnį ratų sukibimą ir tikslesnį automobilio valdymą, taip pat sklandesnį važiavimą ir mažesnį dėl padangų lietimosi su kelio danga kylantį triukšmą.

  • Modelis „Mazda CX-60“ yra pirmasis įmonės sukurtas įkraunamasis hibridinis automobilis. Jame įtaisytas keturių viena eile išdėstytų cilindrų benzininis variklis ir elektrinis motoras, kurį varo 17,8 kWh baterija, bei patikima SKYACTIV varos sistema.

  • Projektuodami modelį „Mazda CX-60“, pritaikėme visas žinias, įgytas kuriant pasaulyje perkamiausią rodsterį MX-5 ir geriausius šioje automobilių klasėje miesto visureigius, taigi šis modelis užtikrina įspūdingą važiavimo dinamiką, galią bei greitį, o vairuotojui ir keleiviams leidžia mėgautis itin maloniu važiavimu.

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.