ATRASKITE ERDVIAUSIĄ MŪSŲ IKI ŠIOL SUKURTĄ MIESTO VISUREIGĮ

NAUJASIS MODELIS MAZDA CX-80

Neišsemiamų galimybių kupinam gyvenimui

Naujasis modelis „Mazda CX-80“ – tai kvapą gniaužiantis japonų meistriškumo pavyzdys. Šiame elegantiškame miesto visureigyje su trimis sėdynių eilėmis gali būti įrengta iki septynių sėdimųjų vietų. Šiame erdviame ir universaliame modelyje kruopščiai apgalvota kiekviena smulkmena, kad galėtumėte džiaugtis visais gyvenimo teikiamais nuotykiais. Japonijoje erdvė vertinama kaip drobė. Erdvę galite pripildyti juoko bei nuotykių ir džiaugtis ja kartu su visa šeima.

Universalus bendražygis jūsų nuotykiams
2024 CX 80 Cargospace 1200X600

Universali bagažo erdvė

Ruošiatės į tolimą kelionę? Nulenkus trečiosios eilės sėdynes, automobilyje patogiai tilps penki keleiviai ir jų bagažas. Visiškai nulenkus antrosios ir trečiosios eilės sėdynes, bagažo erdvė padidėja iki įspūdingo 1971 litro (įskaitant daiktų laikymo erdvę po kojomis).

2024 CX 80 Cargospace 1200X600
2024 CX 80 Artisanred Towing 1200X600

Didelė velkamoji galia

Visiems gyvenimo nuotykiams pritaikytas naujasis modelis „Mazda CX-80“ yra pakankamai galingas, kad į pamėgtą stovyklavietę galėtumėte vilkti katerį ar priekabinį namelį – šio visureigio velkamoji galia siekia net 2500 kg. Jums pageidaujant, automobilyje gali būti įtaisytas lengvai naudojamas pusiau elektrinis vilkimo įtaisas, kuris lieka paslėptas, kai jo nenaudojate.

2024 CX 80 Artisanred Towing 1200X600
Salonas – meistriškai sukurtos detalės
CX 80 Venttoseat Premiummodern Whitenappaleatheri

Aukštos kokybės medžiagos – neprilygstamai prabangai

Įkvėpti japonų filosofijos „Kaicho“, kurioje daugiausia dėmesio skiriama erdvės dekorui, mūsų dizaineriai meistriškai tarpusavyje suderino kruopščiai atrinktas aukščiausios kokybės medžiagas, tokias kaip natūrali klevo mediena, napos oda ir chromuoti apdailos elementai, kad sukurtų prabanga ir komfortu alsuojantį salono stilių.

Išorės akcentai – išraiškingos elegancijos grožis
CX 80 Front Headlamp Artisanred 1000X550

Išskirtinio dizaino LED priekiniai žibintai

Išraiškingo dizaino priekines groteles su ikonišku chromuotu apvadu pabrėžia aptakios formos LED priekiniai žibintai su akį traukiančiais apšviečiamais akcentais, teikiančiais automobiliui dar daugiau elegancijos.

2023 CX 80 Meltingcopper INT Premiumsports Blacknappaleather INLINE6 1000X600

Įspūdinga važiavimo dinamika

Kiekviena naujojo „Mazda CX-80“ miesto visureigio savybė buvo sukurta taip, kad jūs galėtumėte mėgautis dar stipresniu „Mazda Jinba Ittai“ (vairuotojo vienumo su automobiliu) pojūčiu. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad mums pavyko sukurti miesto visureigį, pasižymintį puikia važiavimo dinamika ir manevringumu bei leidžiantį mėgautis vienumo su automobiliu („Jinba Ittai“) pojūčiu, kurio siekiame kurdami visus savo automobilius.

2023 CX 80 Meltingcopper INT Premiumsports Blacknappaleather INLINE6 1000X600
2023 CX 80 Artisanred PHEV

Du itin efektyvūs varos sistemos variantai

Galite rinktis iš dviejų itin efektyvių varos sistemos variantų: įkraunamosios hibridinės varos sistemos, leidžiančios nuvažiuoti iki 60 km atstumą vien elektriniu režimu, arba varos sistemos su 3,3 l darbinio tūrio dyzeliniu varikliu, į aplinką išmetančiu mažą NOx ir CO2 kiekį.

2023 CX 80 Artisanred PHEV
PHEV
 • Mėgaukitės dinamiška našumo ir efektyvumo pusiausvyra su įkraunamąja hibridine modelio „Mazda CX-80“ versija, kurioje įtaisytas 2,5 l darbinio tūrio benzininis variklis, elektrinis variklis ir didelės talpos baterija.

 • Įkraunamojoje hibridinėje modelio versijoje numatytas vienu mygtuko paspaudimu įjungiamas visiškai elektrinis važiavimo režimas, kurio pakaks kasdieniams jūsų poreikiams.

  Automobilyje įtaisytas benzininis variklis ir baterijos varomas elektrinis variklis užtikrina maksimalų lankstumą – taigi galėsite nesibaiminti, kad baterija išsikraus jums būnant kelyje.

  Automobiliu galėsite nuvažiuoti iki 60 km naudodami tik elektros energiją. Išsikrovus baterijai, automobilį galėsite prijungti prie įkrovimo stotelės arba tęsti kelionę naudojant tik benzininį variklį.

  Bateriją galite pernakt įkrauti namuose arba kintamosios srovės (AC) įkrovimo stotelėje kelyje. Priklausomai nuo namuose turimos tinklo jungties ar sieninio įkroviklio tipo, galėsite rinktis iš įvairių automobilio įkrovimo būdų.

   

e-SKYACTIV D dyzelinis variklis
 • Linijinis šešių cilindrų variklis generuoja aukštą sukimo momentą esant bet kokiems variklio sūkiams, užtikrindamas sklandų galios perdavimą. Pritaikius keletą variklio optimizavimo technologijų, įskaitant sistemą „Mazda M Hybrid“, mums pavyko dar labiau sumažinti išmetamą NOx ir CO2 kiekį.

 • Didesnio 3,3 l darbinio tūrio „e-SKYACTIV D“ dyzelinis variklis pasižymi optimalia galia ir degalų ekonomija. Įspūdingai galingas variklis yra sklandžiai suderintas su 8 pavarų automatine transmisija, užtikrinančia spartesnį greitėjimą ir sklandų pavarų perjungimą.

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie visiškai naują MAZDA CX-80 ir jos funkcijas?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes jus informuosime.