AR ESATE PASIRUOŠĘ NAUJOVĖMS?

HIBRIDINIS MODELIS „MAZDA2 HYBRID“

JŪSŲ BENDRAŽYGIS KELYJE Į ATEITĮ

Hibridinis modelis „Mazda2“ yra puikus bendražygis aplinką tausojantiems miesto gyventojams, nenorintiems keisti savo vairavimo įpročių. Pažangiąja hibridine technologija pagrįstas modelis „Mazda2“ neteršia aplinkos važiuojant elektriniu režimu, o benzininis variklis naudojamas tada, kai reikia daugiau galios arba baterijai įkrauti, taigi nebereikės naudoti įkroviklių.

HIBRIDINIO MODELIO „MAZDA2 HYBRID“ PRIVALUMAI

SAVAIMINIO ĮKROVIMO SISTEMA

Hibridiniame modelyje „Mazda2 Hybrid“ įtaisyta savaiminio įkrovimo sistema leidžia išvengti papildomų rūpesčių. Pripildę degalų baką, galėsite naudotis automobiliu, kaip ir įprastai, o baterija bus įkraunama automatiškai, taigi nereikės keisti gyvenimo būdo, asmeninio grafiko ar vairavimo įpročių.

2024 Mazda2 Hybrid Sideshot13 Digital 1R

ELEKTRINIS MOTORAS IR BENZININIS VARIKLIS

Automobilyje įtaisytas elektrinis motoras ir benzininis variklis, taigi galėsite rinktis norimą galios šaltinį ir vieną iš trijų važiavimo režimų: benzininį, elektrinį arba mišrųjį. Jei patys rinktis nenorite, tai už jus padarys automobilio kompiuteris, kuris greitai parinks tinkamiausią važiavimo režimą ir leis mėgautis itin maloniu vairavimu bet kokiomis sąlygomis.

VISKAS, KO REIKIA

VAŽIAVIMO EFEKTYVUMAS

Elektrinė varos sistema, kuriai nereikia įkrovimo laidų. Elektrinis motoras generuoja maksimalų sukimo momentą, vos pajudėjus iš vietos, o prireikus daugiau galios, paleidžiamas ir benzininis variklis.

IŠBANDYKITE PATYS

Nuvykę į artimiausią „Mazda“ saloną, sėskite prie hibridinio modelio „Mazda2 Hybrid“ vairo ir patirkite išskirtinį vairavimo malonumą.

A7R1417 Final V02 Web 1R

PAŽANGIOSIOS SAUGOS SISTEMOS

Hibridiniame modelyje „Mazda2 Hybrid“ gausu pažangių ir novatoriškų saugos bei vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų. Išmanioji stabdžių sistema „Smart City Brake Support“ (SCBS), aptinkanti transporto priemones, pėsčiuosius (tiek šviesiuoju, tiek tamsiuoju paros metu) ir dviratininkus (šviesiuoju paros metu), pagalbinė stabdymo funkcija automobilio statymo metu (PKSB) ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (MRCC) ir kt. „Mazda2 Hybrid“, pelniusiame aukščiausią – penkių žvaigždučių – „Euro NCAP“ įvertinimą atsparumo smūgiams kategorijoje, įdiegtos įvairios pažangios ir novatoriškos saugos sistemos."

A7R1417 Final V02 Web 1R
2024 Mazda2 Hybrid Sideshot18 Digital 1R

Interjeras

Automobilio salone, kurio apdailai naudojamos kokybiškos, akį traukiančios ir malonios liesti medžiagos, visi svarbiausi valdymo įtaisai bei prietaisai patogiai išdėstyti vairo zonoje. Mobiliųjų prietaisų integravimo funkcija užtikrina, kad automobilyje galėtumėte klausytis jums patinkančios muzikos, naudotis pamėgta navigacijos sistema, informacinėmis bei pramoginėmis mobiliosiomis programėlėmis, kurios valdomos prietaisų skydelyje įtaisytu jutikliniu ekranu.

Apsipirkimo įrankiai

Nuotraukoje pateiktas modelis gali šiek tiek skirtis nuo mūsų rinkoje esančių modelių. Paveikslėlių spalvos ir kai kurios interjero detalės gali skirtis nuo rinkos automobilių. Priedų kainos gali skirtis priklausomai nuo atstovybės.