AR ESATE PASIRUOŠĘ NAUJOVĖMS?

JAU GREITAI PRISTATYSIME HIBRIDINĮ MODELĮ „MAZDA2“

JŪSŲ BENDRAŽYGIS KELYJE Į ATEITĮ

Naujasis hibridinis modelis „Mazda2“ yra puikus bendražygis aplinką tausojantiems miesto gyventojams, nenorintiems keisti savo vairavimo įpročių. Pažangiąja hibridine technologija pagrįstas modelis „Mazda2“ neteršia aplinkos važiuojant elektriniu režimu, o benzininis variklis naudojamas tada, kai reikia daugiau galios arba baterijai įkrauti, taigi nebereikės naudoti įkroviklių.

Front View

VAŽIAVIMAS HIBRIDINIU REŽIMU

Naujasis hibridinis modelis „Mazda2“ pagrįstas hibridine technologija. Tai reiškia, kad galėsite važiuoti elektriniu, benzininiu arba mišriuoju režimu ir mėgautis optimaliu važiavimu bet kokiomis sąlygomis. Elektrinis variklis užtikrina maksimalų sukimo momentą pajudant iš vietos, o papildomos galios suteikia automobilyje įtaisytas benzininis variklis.

Rear View

NEREIKIA KEISTI VAIRAVIMO ĮPROČIŲ

Automobilyje įtaisytos baterijos nereikia įkrauti, todėl vairuoti hibridinį modelį taip pat paprasta, kaip ir įprastą benzininį automobilį, be to, galėsite mėgautis šiuolaikinio elektrinio automobilio teikiamais privalumais.

Interior View

PRISIJUNKITE PRIE KITŲ APLINKĄ TAUSOJANČIŲ VAIRUOTOJŲ

Važiuodami elektriniu režimu mieste ir tvarkydami kasdienius reikalus, galėsite būti ramūs, kad jūsų automobilis neterš aplinkos. Hibridinė sistema kaupia ir pakartotinai panaudoja stabdant susidariusią elektros energiją. Tai reiškia, kad, važiuojant mieste, naujasis hibridinis modelis kelionės laiko dalį į aplinką neišmeta jokių teršalų.

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU? GAUKITE NAUJIENAS PIRMIEJI

Hibridinis modelis „Mazda2“

Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir sužinokite naujienas bei kainas pirmieji!